Lucie si vybírá podprsenku 75 C, pomůžete jí?

23. 1. 2012
Lucie si vybírá podprsenku 75 C, pomůžete jí?
Jestli si myslíte, že prodávat spodní prádlo je nuda, nuda a šeď, hned vám můžeme ukázat, že tomu tak není. Připravily jsme si pro vás příběhy o skutečných dívkách a ženách, které nakupují v naší "Poradně správných velikostí podprsenek", tentokrát to bude příběh o Lucii a její podprsence 75 C.

Lucka přišla do naší poradny s tím, že si pro svoje sportovní aktivity potřebuje koupit kvalitní sportovní podprsenku. Přestože je štíhlá, její prsa při sportu potřebují dobrou oporu, a tak jsme jí informovaly, že podle náročnosti sportů existují čtyři základní druhy sportovních podprsenek, tzv. čtyři stupně opory.

Po přeměření jsme zjistily, že správná velikost podprsenky pro Lucku je 75 C. Vybraly jsme jí podprsenku Trophy N, která má v 3. stupeň opory (High) a je vhodná například pro míčové hry a také tenis. Podívejte se, jak jí to slušelo.

Lucka se také rozhlížela po stojanech se spodním prádlem a ráda by si vybrala i nějakou pohodlnou podprsenku do školy a na volné chvíle. Prostě něco pohodlného, příjemného, ale přitom vhodného pro mladé dívky. Vyzkoušela si podprsenku, které si říká Flexikapka. To proto, že je flexibilní. Má elastické košíčky, které se zcela přizpůsobí prsům, přitom je měkce a hebce je oblečou. Seděla jí super, můžete se přesvědčit.

„A co podprsenka, která vytváří hezký dekolt s tvarovacím push-up efektem“, ptaly jsme se Lucie, „tu byste nepotřebovala?“ „Tu bych potřebovala hned dnes večer,“ smála se Lucka, „jsem pozvaná na skleničku vína, a tak bych chtěla být sexy!“ Lucie se oblékla do podprsenky Miss Sexy & Crazy WHU 02, která se nyní hodně kupuje, neboť vyhovuje svým vzhledem mladším dívkám, ale i ženám bez rozdílu věku. Je to hladká kosticová podprsenka s mírným push-up efektem právě tak, aby tvarovala hezký kulatý dekolt. A zase to Lucce slušelo.

Potom si už jenom oblékla na push-up podprsenku Miss Sexy & Crazy WHU 02 svetřík a byla připravena na večer. Lucka a její nová podprsenka ve svetříku vytvořily moc hezký celek.

Lucie by si nejraději koupila všechny tři podprsenky najednou, ale finančně by to pro ni jako pro studentku bylo náročné. Pořád si je zkoušela a musela konstatovat, že vlastně nutně potřebuje všechny tři, neboť jedna podprsenka tu druhou ani tu třetí nemůže nahradit, a tak si je bude muset kupovat postupně.

Jakou podprsenku byste Lucce doporučili koupit jako první?

Více info: zde

(Milé čtenářky, pokud byste měly zájem, abychom napsaly článek také o Vás a o tom, jak jste si vybíraly tu svou podprsenku ve správné velikosti v naší prodejně, napište nám na adresu Martina.poradna@seznam.cz)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Merkur je v nepříjemném sextilu s vaším znamením a nedopřává vám sladké ovoce za odvedenou práci. Celý týden se fakt snažíte a povinnosti řešíte jako křížovky, jenže šéfovi je to úplně…