Lucie Vondráčková radí: "Jezděte vlakem, budete mít úspěch!"

3. 4. 2009
Lucie Vondráčková radí: "Jezděte vlakem, budete mít úspěch!"
V současné době jedna z nejúspěšnějších českých zpěvaček Lucie Vondráčková, která 8. března oslaví 29. narozeniny, prozradila recept, kde bere nápady pro svoje desky. Zaručené nejúspěšnější je prý cestování vlakem z Prahy do Bratislavy.

Nedávno Lucie získala ocenění Deska roku v ženské kategorii za album Fénix, kde porazila i svoji velkou rivalku Ewu Farnou. Korzu prozradila, v čem se skrývá tajemství jejího úspěchu.

"Mám několik typů. Všimla jsem si, že hodně nápadů přichází, když jsem pryč. Například když chodím do školy někde jinde než v Česku, a potom také ve vlaku. To určitě doporučuji. Třeba jízda Praha-Bratislava a zpátky, to máte hned deset hodin. To by bylo, abyste něco nevymysleli," tvrdí zpěvačka a také dabérka, která si po náročném loňském roce dává chvilku oddych. "Novou desku zatím nepřipravuji. Mám ještě radost z té minulé.

Teď běží v televizi nový videoklip k písničce Láska umí víc, který jsme točili, ještě když byly ty závěje sněhu. Tak jsem ráda, že jsme to stihli a že máme ještě opožděně vánoční sněhovou nadílku," říká zpěvačka, která si v poslední době oblíbila hlavně Jarka Nohavicu.

"U mě naprosto vede jeho deska Koncert, kterou znám od A do Z. A pak jsem letos, tak nějak sama pro sebe, objevila zpěvačku Katy Perry," tvrdí Vondráčková.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Jestli potřebujete vyřešit nějaké partnerské problémy, tak to udělejte dnes, kdy se nemusíte zaobírat pracovními starostmi. Budete mít čistou hlavu a všechno si v ní pěkně poskládáte.…

Nejčtenější články