Luxus pod stromečkem: Nechte si od partnera nadělit jedinečný dar k Vánocům!

Luxus pod stromečkem: Nechte si od partnera nadělit jedinečný dar k Vánocům!

Je váš partner bezradný, co se týče nakupování vánočních dárků pro vás? Pokud chcete najít pod stromečkem něco, co vás opravdu potěší, a bojíte se spoléhat na jeho vkus, zkuste mu dát pár tipů. Chcete-li si dopřát trochu luxusu, tady jsou nápady, co chtít letos pod stromeček!

Prsten Antipearle Fang Down

Žádnou ženu rozhodně nemůže urazit krásný šperk. A proč při té příležitosti nepodpořit českou výrobu? Za autorskou tvorbou exkluzivních šperků Antipearle stojí designérka a fotografka Markéta Dlouhá Márová. Svoji vášeň pro estetiku, módu a potápění propojila v navrhování vlastních designových šperků z ušlechtilých kovů a kombinuje je s kvalitními pravými perlami. Nám učaroval prsten Fang Down, na stránkách ale naleznete řadu nádherných šperků od prstenů přes náušnice po náramky a náhrdelníky.

www.antipearle.cz 5600 Kč

silver-white-a-1200x1200.jpg

Pokračování 2 / 10

Sklenička na víno Colibri

Jste milovnice dobrého vína a ráda si doma vychutnáte kvalitní dražší nápoj bohů? Pak byste se neměla spokojit s obyčejnou skleničkou. Chcete-li se při popíjení vína také kochat, nechte se obdarovat ručně vyrobeným kouskem z dílny designéra Bořka Šípka. Například sklenice s andělskými křídly vaše víno povznese na nebeský zážitek!

www.sipekglass.cz 3308 Kč

sipek.jpg

Pokračování 3 / 10

Niche parfém

Jistě už jste v prodejnách nebo na internetu zaznamenala parfémy, jejichž ceny stoupají až do výše několika tisíců. Říká se jim niche a jsou opravdu jedinečné. Rozdíl mezi klasickým parfémem a niche je ten, že do niche se přidávají speciální ingredience tak drahé, že jsou v parfémech nahrazovány. Díky nim si ale niche zachovávají jedinečnou vůni, která vydrží mnohem déle než klasické vůně. Niche už proto nejsou považovány za vůně, ale za umění.

www.myskino.cz Info o cenách na webu

1802-1_acqua-di-biella-janca-niche-parfem.jpg

Pokračování 4 / 10

Kabelka Bree Nature Beauty

Kterou ženu by urazila krásná kabelka? Kabelek není nikdy dost a alespoň jeden kousek ve vaší sbírce by měl být opravdu výjimečný. Kabelky Bree tuto funkci splňují a jedinečné jsou například i tím, že jejich kůže postupem času získává přirozenou patinu vlivem používání a opotřebení. Kabelka Nature Beauty dokonce získala první místo na prestižním zářijovém mezinárodním festivalu kožených výrobků v Offenbachu v kategorii Fashion a je k sehnání v šesti odstínech.

www.bree.cz 9990 Kč

Nature Beauty 1 port royal.png

Pokračování 5 / 10

Diář Filofax Architexture Marble

V dnešní době už si spousta lidí všechny své schůzky a poznámky zaznamenává do telefonu. Jenže co když se vám mobil vybije nebo ho zapomenete doma či v práci? Pro řadu žen je klasický diář přehlednější, a navíc dodá vašemu stylu jistý punc luxusu. Vyberte si třeba ten od Filofaxu, jehož desky působí, jako by byl vytesaný z mramoru!

www.filofax.cz 1010 Kč

diar.jpg

Pokračování 6 / 10

Foreo set UFO a Luna mini 2

Cesta k dokonalé pleti občas bývá trnitá a s přibývajícím věkem je péče o pokožku čím dál důležitější. Obzvlášť na čištění byste si měla zakládat, k čemuž vám dopomůže elektrický čisticí kartáček Luna mini 2, který můžete používat i během sprchování, jelikož je voděodolný. Pokud své pleti pravidelně dopřáváte nejrůznější masky, pak oceníte také chytrou masku UFO, která kombinuje termoterapii, kryoterapii, T-sonickou pulzaci a terapii LED světel s několika druhy korejských masek. Masku navíc propojíte s mobilní aplikací, jež vás provede celým procesem.

Alza.cz 7490 Kč

FOREO PICTURE PERFECT SET ALZA 7490 KČ.png

Pokračování 7 / 10

Intimissimi Košilka My Golden Touch

Potrpíte si na luxus i během spánku? Pak by vám mohla udělat radost hedvábná noční košilka od značky Intimissimi. Hedvábí na pokožce téměř neucítíte a volný střih vám dopřeje pohodlí, které během spánku potřebujete. A co víc, partner tím prokáže službu i sám sobě, protože v takovémto kousku nočního prádla budete neodolatelná.

www.intimissimi.cz 1999 Kč

intimissimi1.JPG

Pokračování 8 / 10

Elektrický zubní kartáček Oral-B Genius X 20000N Black

Pokud chcete, aby při čištění zubů přemýšlel váš kartáček za vás, volba je jasná. Tento kartáček je vybaven pohybovými senzory a umělou inteligencí, která rozpozná váš styl čištění a pomůže vám ho zlepšit. Kartáček chrání citlivé dásně a pomáhá zabraňovat vzniku možných problémů: pomocí kombinace technologie ochrany dásní, indikátoru SmartRing a regulace tlaku kartáček snižuje rychlost a upozorňuje, když příliš tlačíte, abyste si čistila zuby šetrněji.

www.oralb.cz 6999 Kč

oralb.JPG

Pokračování 9 / 10

Philips Lumea Advanced

Umíte si představit, že budete mít nohy hladké a bez chloupků až šest měsíců, aniž byste musela podstupovat bolestivé a drahé depilace? IPL systém prevence růstu nových chloupků Philips Lumea Advanced vám to umožní v teple domova. IPL technologie odstraní chloupky bezbolestně a díky výměnným nástavcům se dostanete i na hůře dostupná místa. Hladce oholené nohy i intimní místa jistě potěší i vašeho partnera!

www.notino.cz 6999 Kč

philips-lumea-advanced-sc1994_00-ipl-system-prevence-rustu-novych-chloupku_.jpg

Pokračování 10 / 10

Kniha Dust And Light – The Burning Man Collection 

Chcete se kochat krásnými fotografiemi z každoroční akce za oceánem, na kterou se dostanou jen vyvolení? Festival Burning Man má svoje jméno po celém světě a téměř každý někdy zatoužil vidět tuto show na vlastní oči. Pokud nemáte možnost alespoň jednou zavítat do nevadské pouště Black Rock Desert v době, kdy se festival nejdivočejších fantazií, kde je vše možné, koná, můžete si prožitek užít alespoň zprostředkovaně. Fotograf Marek Musil navštívil akci Burning Man hned několikrát a v jeho knize Dust And Light – The Burning Man Collection najdete  dechberoucí záběry z místa činu.

www.dustandlight.marekmusil.com 950 Kč

a7488_obal3.jpg

Doporučujeme

Články odjinud