Luxusní hodinky pro každou dámu

8. 3. 2018 Reklama
Při slově luxus si většina z nás představí drahé značky a nablýskané, možná až nevkusné materiály. Luxus hodinek se však nemusí ukrývat pouze v jejich designu. Kvalita v podobě použitých materiálů a mechanismů může vypadat i elegantně. A takové hodinky by žádné dáme neměly chybět. Podívejme se spolu na pětici luxusních dámských hodinek, z nichž každé vynikají jiným ženským půvabem.

Za dámu i přes den ve městě

Vybrat se do města na rychlý nákup a mít přitom šmrnc? Říká se, že dáma by neměla vyjít ven bez rtěnky a svého oblíbeného parfému. My přidáváme oblíbené stylové hodinky. I kdybyste při rychlém odchodu na sebe natáhli staré rifle a bílé tričko, hodinky Daniel Wellington budou tím kouskem, který podtrhne celý váš outfit. Hodinky si můžete vybrat v několika variacích barev, ciferníků a materiálů či dokonce navzájem kombinovat. Jsou více než důmyslné.

Potvrďte status módní ikony

Jméno Michael Kors již ve světě módy něco znamená. Pokud máte i vy slabost pro doplňky od toho ikonického módního návrháře, hodinky s dobře známým "MK" na ciferníku budou tím, co vám vykouzlí úsměv na tváři bez ohledu na to, kolik hodin ve skutečnosti bude. Jen se přitom nezapomeňte, hodinky Michael Kors mají totiž skutečně krásný výběr ciferníků s podmanivým matným akcentem. Budou vaším luxusním šperkem.

Klepněte pro větší obrázek

Vyberte se luxusně a s vkusem kamkoli

I značka Guess je jistě dobře známa každé dámě, která sleduje módní trendy. Mladistvé vzory na páscích, množství kamínků na cifernících, lesklé povrchy. Přesně tím se hodinky Guess vyznačují. Vkusně a s puncem luxusu dotvoří outfit každé mladé dámy. Zazařte i v běžný den a dejte najevo své svěží já.

Klepněte pro větší obrázek

Vykročte s legendou, která kráčí s dobou

Něžnému pohaví se značka Casio může spojovat s vysloveně pánskými hodinkami či dokonce kalkulačkami ze školních lavic. Pravdou však je, že hodinky Casio ovládnou čas každé dámy, která preferuje masivní styl hodinek. Casio však navzdory prvkem z nerezové oceli působí velmi elegantně a moderně. Navíc mezi nimi najdete i modely s digitálním displejem. Casio nezůstávají své digitální pověsti nic dlužné a vybrané typy jsou plné funkcí, které vás budou provázet při vašem ranním běhu či hikingu v horách.

Klepněte pro větší obrázek

Vsaďte na klasiku

Máte ráda vintage styl a za každých okolností jste za pravou dámu? Právě starosvětského ducha zlatých dob evokují nejedny hodinky Prim. Vyberte si přímky na okázalý večírek nebo firemní párty. Samotná značka napoví, že víte, co je dobré a že luxus šperků tkví často v tradici. Značka Prim je legendou vyráběnou v České republice již od 60. let 20. století.

Klepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Příbuzní si mohou postěžovat, že jim nevěnujete dostatek času. Je to pravda, pečujete jen o sebe a na strasti partnera ani dětí nemáte náladu. Vše vykonáváte drilem a nedíváte se dopředu…