Luxusní Vánoce po italsku

12. 12. 2008
Luxusní Vánoce po italsku
Itálie vždy platila na Mekku kvalitní módy, sexy trendů a luxusních módních doplňků. Co trochu té originality vnést do vánoční atmosféry a dopřát svým blízkým nádherné dárky v jedinečném designu? Jistě potěšíte nejen módní znalce a vyznavače žhavých trendů.

Sázkou na jistotu, co se týče kvality, originálního designu a nezaměnitelné elegance, je slavná italská značka Gucci. Původně rodinný podnik na výrobu zavazadel se v průběhu 20. století rozrostl v módní gigant. Z Florencie se tak typický potisk a logo Gucci dostalo na 5 kontinentů a věrných zákazníků čítá na statisíce. V současné době vede módní dům mladá žena, Italka Frida Giannini, která se z návrhářky kabelek vypracovala až na kreativní ředitelku celého koncernu.

Gucci si své zákazníky vždy hýčkal. Není divu, když mezi klientelu patřila a patří taková jména jako Madonna, Princezna Diana, George Harrison, Cameron Diaz, Jackie Kennedy, Keira Knightley, Charlize Theron, Eva Longoria, David Beckham, Demi Moore, P.Diddy a zástupy dalších. Nosit Gucciho se zkrátka stalo mezi smetánkou věcí dobrého vkusu.

Každou sezónu nabízejí butiky Gucci po celém světě nové linie oblečení pro ženy a muže, rozsáhlou kolekci módních doplňků od bot a kabelek, po pásky, peněženky, nejrůznější pouzdra po hodinky a šperky, o vůních nemluvě. Nyní je ideální čas nechat se okouzlit úžasnými tipy na vytříbené vánoční dárky. Sváteční katalog obsahuje nádherné módní doplňky pro ženy i muže a samozřejmě také tolik oblíbené parfémy.

Pro ženy
Pro muže

Šperky

Vůně

Příjemnou novinkou mezi vůněmi je pánská verzi Gucci by Gucci kombinující mužnou klasiku se svěží elegancí. Moderní, dřevitě chyprová vůně je první pánskou vůní vytvořenou Fridou Giannini, jíž je korunována její snaha dokonalého propojení moderní vize s tradicí.

Hlava a srdce vůně se nesou ve znamení lehké svěžesti esence cypřišů a mořské brízy, kterou kompozici propůjčuje sloučenina kalon. Bergamot a fialka pak pomáhají dotvářet nadčasově mužný akcent. Ve vlastním srdci vůně dominuje maskulinní nóta kadidla, kůže a tabáku, který Gucci by Gucci pour Homme vdechuje téměř nepatrný sladký podtón. Ambra svou hřejivostí a intenzitou povyšuje celou kompozici do sféry exkluzivity a čerstvě pomletá zrnka černého pepře zajišťují odlehčení ve formě pikantního jiskření. Elegantní základ pevně stojí na dřevitých tónech cedru, pačuli a amyrisu.

V kolekci naleznete dvě velikosti toaletní vody a vody po holení, balzám po holení, sprchový gel, tuhý deodorant a i verzi ve spreji. Ceny se pohybují od 699 do 1999 korun.

Gucci by Gucci je moderní ikonou mezi dámskými vůněmi – silná a smyslná, pozorně sestavená z nejušlechtilejších ingrediencí a nepostrádající nezaměnitelnou ženskou auru. Od svého uvedení si našla řadu příznivkyň, které stále dokola odléhají kouzlu této chyprové vůně, ať již v podobě parfémované či toaletní vody. Není divu, směsice kouřového podtónu heřmánku a hrušky spolu s konvalinkou, květy tiaré s smyslným základem z pačuli, pižma a medového nádechu, opravdu nenechá nikoho chladným.

Vánoční kazeta Gucci by Gucci obsahuje 50 ml parfémované vody spolu s tělovým mlékem. Cena 2099,-

foto: archiv Gucci, archiv Fann

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Venuše jako patronka lásky je vám příznivě nakloněna, takže není divu, že teď mimořádně okouzlujete lidi v okolí. Kamkoli vstoupíte, vzbuzujete sympatie, což násobí vaše šance na…

Nejčtenější články

Články odjinud