Luxusní vůně elegantní dámy

29. 10. 2007
Luxusní vůně elegantní dámy
S podzimem sice přichází chladné až nevlídné počasí, ale také nové vůně. Přestože se příroda chystá k zimnímu spánku, vy můžete svou osobnost probudit právě s pomocí nového parfému, vytvořeného pro chvíle pohody, okamžiky kdy chcete zazářit či jen pro potěšení.

Tajemství drahokamů

Možná byste v nabídce přírodní kosmetiky z chladného severu nehledali luxusní parfém, skutečnost je ovšem nyní jiná. Oriflame uvedl na trh první z trojice vůní kolekce Gem Collection, která v sobě kombinuje vzácné přírodní ingredience s krásou drahokamů. Mystická krása ametystu, zbarveného do podmanivých jasně fialových odstínů, inspirovala Francouze Jeana Jacquesa a Francise Kurkdjiana k vytvoření tajemné, výjimečně elegantní a svůdně přitažlivé parfémové vody Amethyst Fatale.

Amethyst Fatale se otevírá svěžími a pulsujícími tóny růže okořeněné špetkou lesních plodů. Srdce je tvořeno jemným a decentním kosatcem s aspekty růže. Zakončení je teplé a sofistikované s jedinečným mixem jantaru, kávy a pačuli. Smyslnou a tajemnou vůni chypré modernizují krystalické tóny pižma.

Život naplno

Elixír mládí, kterým je dámský parfém Fuel For Life, dodává šarm a půvab. Svěží pronikavý černý rybíz, maliny a červený pepř na úvod, poté smyslný jasmín a nakonec sexy patčuli a pižmo. Drahocenný lektvar, jehož každá kapka je ztělesněním ženskosti, rozbuší srdce a dodá nebezpečnou smyslnost. Varování: vedlejší účinky zaručeny.

Vášně, emoce a smyslnost Fuel for Life jsou ukryty ve flakónech ukrývá navržených ve stylu retro futurismu, jsou stejnou mírou starodávné i sexy. Lahvička dámské vůně je ozdobena krajkovou punčoškou.

Nová žena

„Chtěla jsem vytvořil vůni, která vás obejme – svěží, květinová a svůdná – a která se stane charakteristickou vizitkou Versace ženy, která je vždy smyslná a sofistikovaná i při výběru svého parfému,“ uvedla kreativní Italka Donatella Versace při uvedení nové dámské vůně New Woman. Při její tvorbě vycházela z myšlenky vytvořit klasický parfém, nadčasovou vůni, kterou lze nosit v jakoukoliv denní dobu a která dodá extra špetku půvabu každému oblečení. Místo těžce kořeněných vůní, kterými se značka proslavila, je New Woman stejně lehká, svěží a elegantně svůdná jako kolekce oblečení nesoucí slavné jméno. Skvěle tak reprezentuje nový směr spolu s tradicí módního domu s hlavou medúzy ve svém znaku.

Versace New Woman představuje vstupenku do světa stvořeného jiskřivými a báječně osvěžujícími květinovými tóny. Třpytivé krůpěje rosy opojně září na šťavnatých plodech kvajávy a ojíněných kuličkách černého rybízu, s nimiž harmonizují bohaté květy wisterií. V srdci se rozvíjí nádherná kytice dokonale vystihující samu podstatu vůně. Květinový gejzír smyslnosti jiskří tóny orchidejí, lotosů a leknínů delikátně doplněných ušlechtilým svazkem s jasmínem „andělská křídla“ a azalkou „bílý paprsek“.

Moc zlata

„Vždy mě sváděla vášeň a síla zlata. Přitahuje mě jeho záře, nutí mě se ho dotknout. Jako návrhářka zbožňují zlato na černém podkladu. Konečně se mi podařilo zachytit teplo zlata ve vůni,“ říká americká návrhářka Donna Karan. Představte si vůni tak ženskou a podmanivou, která vás bude neodolatelně přitahovat. Donna Karan Gold je jedinečným zážitkem. Tato nová vůně, inspirovaná září ženy, posiluje a rozpaluje a navíc je tak smělá jak je svůdná. Gold dodává ženě, která ji nosí, jas. Odráží jejího vnitřního ducha, žhnoucí zář, které neodolá nikdo, kdo se k ní přiblíží.

Donna Karan Gold jedinečně zachycuje čistotu a složitost ženy. V jejím srdci se proplétají dva oblíbené tóny její tvůrkyně. První, bílá casablanská lilie, kvete přirozenou ženskostí a velkým napětím. Druhý tón, fluidní ambra, obklopuje květinový tón svou charakteristickou smyslnou hloubkou a vnitřním ohněm. Zářivost je dále posílena třpytivým akátem, ještě více vyzdvižená lehounkým prachem mihotajícího se zlatého pylu. Jetel bílý se harmonizuje s jemností, zatímco jemná vůně jasmínu ještě více obohacuje luxusní podobu vůně. Zlatý balzám dodává intimitu jako dech a exotický nádech východoindického pačuli vůni završuje hedvábným závojem.

Vůně v pohybu

Diesel Fuel To Life

Donna Karan Gold

Foto: archiv firem

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Na pátek jste se těšili celý týden. Až vyrazíte s novou láskou, kamarády či rodinou na pořádný výlet. Najisto nebudete sedět doma. Kariéra se vám pěkně vyvíjí a vy záříte štěstím a…

Nejčtenější články

Doporučujeme