Lycra uvolňuje džínovinu

22. 3. 2001
Lycra uvolňuje džínovinu
Džínovina je vynikajícím příkladem, jak novinky často přicházejí z neočekávaných sfér. Příměs vlákna LYCRA do džínoviny odstranila nepoddajnost materiálu, dala mu zcela nový vzhled.

LYCRAŽ UVOLŇUJE DŽÍNOVINU

Džínovina je vynikajícím příkladem, jak novinky často přicházejí z neočekávaných sfér. Příměs vlákna LYCRAŽ do džínoviny odstranila nepoddajnost materiálu, dala mu zcela nový vzhled a jeho nositelům pocit pohodlí, aň už se jedná o džínovinu pro ženy, mládež i muže. Džínovina se dnes hřeje na výsluní trendů roku 2002 a let následujících - s patinou, potrhaná, třepená, odřená či obdobným způsobem zpracovaná, v exkluzivních oděvech či v expresivních představách módních návrhářů.
Z evropských výrobců nabízejících džínovinu s vláknem LYCRAŽ lze jmenovat například S.A.I.C., Italdenim, Legler, Robecchetto di Candiani, Lauffenmuhle GmbG, Tavex, Uco Sportswear či Bonduel.

Zdroj: Kamila Čadková/AMI Communications/

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Panny už netrpělivě vyhlížejí konec týdne. Vůbec se jim nedařilo a byly na pokraji sil. Bohužel si ještě v pátek užijí totálního nasazení, které nakonec bravurně zvládnou. Doma je nečeká…

Nejčtenější články

Doporučujeme