Komentáře k článku zpět na článek

Elynor 24. 1. 2020 | 06:05

@helza: Sklípkan není tarantule. Tarantule je sice taky pavouk, ale odlišný druh i čeleď. No ale ono je to jedno, poněvadž lidi běžně používají ten název tarantule pro všechno takové velké osminohé a chlupaté. Sklípkana jsem kdysi chtěla, ale odradilo mě, kolik péče se musí takovému mazlíčkovi věnovat, aby se s ním dalo dělat to, co s tou Růženkou. A na to bych neměla dost času. Aby byl sklípkan celé dny sám, zavřenej, a jenom občas nakrmenej, to zas radši nic. Ono vlastně na každé zvíře člověk potřebuje mít fůru volného času, proto taky dnes žádné nemám... a ani bych nebyla moc nadšená, kdybych se seznámila s pánem, který domácí zviřátko má. Jakékoli. Stejně jako v minulosti, když jsem mívala psy a kočky, tak hodně pánů z toho nebylo nadšených. Většinou tedy mlčky trpěli, ale bylo to na nich vidět.

helza 23. 1. 2020 | 11:05

Měla jsem kdysi asistenta, senzačního kluka, který choval skklípkana, tedy tarantuli, Růženku. Jednou mě zavezl k sobě, pohostil mě a pak mi Růženku dal do dlaně. Bylo to krásně příjemé, teplounké, hebounké a Růženka se viditelně tetelila blahem když jsem ji šimrala po zádíčkách. Nekousala a byla krásná.

mambule 23. 1. 2020 | 06:56

Jsou to vskutku blbosti.
Jediné, co bych tak usoudila z chovu jedovatých živočichů, že jejich majitel rád riskuje. Možná se to trochu týká i ježdění na koni (koně mám moc ráda, ale občas se nějaký těžký úraz vyskytne).
Každopádně bych se zajímala spíš o to, zda majitel zvířete mu dává vše, co mazel potřebuje ke spokojenému životu, což je v případě kočky a především psa pozornost a čas.

Rambíša 22. 1. 2020 | 17:58
lebahu 22. 1. 2020 | 09:53

@Mata69: Přesně, kůň je sakra drahej koníček a většinou má dotyčný akorát boty od hnoje a pod kůží na břiše zašitých pár tisíc, kdyby se nedej bože něco stalo a veterina. Pokud měl nějaký prachy, tak ty mu stojí ve stáji. Nelze čekat, že by je investoval do slečny.

Mata69 22. 1. 2020 | 09:12

Co je zase tohle za bláboly??? To se autor podíval ráno z okna a vypotil tuhle zhovadilost jo? Viděl autor(ka) někdy takového "koňáka"? Všechny, co znám, zrovna teda žádní zazobanci nejsou, spíš naopak...98% takových majitelů koní jsou prostě jejich milovníci, obyčejní pracovití lidé s obrovskou láskou k nim. Opravdu jich většina nejsou Kellnerové, kteří vlastní koně za miliony. To aby se slečna pak nedivila, když si bude vybírat podle těchto rad. A další charakteristiky těch chovatelů...bože...dogma, že je had slizký jsem myslela, že je dávno překonáno...ale tvrdit, že je takový i jeho majitel, to je fakt silný kafe.
Nechápu, že je někdo schopen něco takového vyplodit, vymyslet a ještě zveřejnit jako rady kdovíkomu. Jen doufám, že tyhle rady fakt nikdo vážně nebere.

lebahu 22. 1. 2020 | 08:54

Totální nesmysly. Navíc "vypátrejte jakého má mazlíčka"? To jako fakt? Jako najmout si detektiva? Plížit se tajně do jeho bytu? Podrobit ho křížovému výslechu, jestli náhodou nemá v komoře myš? Většinou domácí zvířata bývají námět na hovor na první schůzce, pokud se sejdou dva chovatelé čehokoliv, hovor nemůže nikdy trapně váznout.

Elynor 22. 1. 2020 | 07:12

Přečtěte si také

Horoskopy

Ode dneška jste aktivnější a špatná nálada vás neohrožuje. Pokud chcete uspět i profesně, úkoly si…

Nejčtenější články

Doporučujeme