Komentáře k článku zpět na článek

MIROSLAV 6. 1. 2010 | 22:35

Ještě dodám, nechodte s tým koho máte vyhlídnutného hned 1. den chrápat. Za nějaký čas, ho pozvěte domu, i když nežerete, mějte jako náhodou v troubě pekáč s nakrájeným vepř bůčkem opečeným do zlatova- výpečky, hodně cibule česneku. Když bude mít utržený knoflík, zašijte mu ho. Co se týče toho žárlení, ne se cucat, nebo chrápat s jiným, aniž by to věděl, ale podívat se, hodit okem,usmát se na jiného. Řekne, kde bych takovou hospodyni bral, honem, aby mi jí někdo nevyfouk!

ivík 6. 1. 2010 | 08:31

Pane Miroslave, ono je šumafuk kde se kdo rozhodne rodit a pro ni to byla v té době, taková vysněná volba...jinak je zajímavé číst tu chlapský názor na ženskou populaci-holky berme si slova muže k srdci.Málo je více.

MIROSLAV 5. 1. 2010 | 11:40

To musela rodit v Thajsku, klepala se, aby už byla pod čepcem, že ho tím úplně odradila. Holky, cenná rada, netlačte tolik na pilu, spíš dělejte drahoty, pořádně ho, nažhavte, maličko at si zažárlí, a vlítne do toho sám a jak rychle, bude žadonit, aby jste si ho vzala !

Lucie-Trpkosova 5. 1. 2010 | 11:15

Tak mi přijde, že to bere fakt dobře. A nevidím důvod, proč by měla pořád vysvětlovat, že s někým je, nebo není.

mirinda 4. 1. 2010 | 15:17

Zase článek co má upozornit čtenářky,že je něco jinak.Ale proč né mají to ty naše holky pěkně popořádku,Ivetka a Helenka,Hanička i další.Mí sou nejsympatičtější hlavně ti všichni, o kterých se v bulváru nedočteme nic.Leona je hezká baba,ta bude mít ještě lásek a lásek!

Přečtěte si také

Horoskopy

Konec pracovní doby je malým vysvobozením. I když si svůj úspěch mezi kolegy užíváte, jste rádi úspěšní…

Nejčtenější články

Doporučujeme