Madonna nenávidí svou "Material Girl"

26. 8. 2010
Madonna nenávidí svou "Material Girl"
Madonna (52) se obrací na své fanoušky a žádá je, aby jí přestali říkat Material Girl. Nenávidí ten "materiální" podtext své přezdívky, kterou získala díky svému hitu Material Girl. Tím v osmdesátých letech prakticky dobyla svět.

Americká popová královna s italskými kořeny je často přezdívána titulem své písně z roku 1985. Ale už dlouho se snaží své přezdívky se zbavit, protože se jí nelíbí možná dedukce, že by byla posedlá majetkem.

"Každý si mě s tímhle titulem spojuje, kvůli té skladbě, kterou jsem nazpívala před nějakými třemi sty lety," říká Madonna ironicky v rozhovoru pro portál FemaleFirst.

"Je to nálepka, které se nemůžu zbavit. Když jsem tu píseň zpívala poprvé, bylo to myšleno ironicky. Jako že si tohle o sobě nemyslím, že bych byla materiálně založená. Nenávidím tohle označení, ale miluju oblečky, módu a prostě krásné věci," dodává zároveň blonďatá diva."Celé roky na mě neznámí lidé na ulici pokřikují, když mě vidí: ‚Tohle je přece Material Girl!' a já si říkám pro sebe ‚To určitě! Nenávidím tuhle přezdívku'."

Nicméně jak se zdá, Madonna je trochu smířená s tím, že to nebude tak jednoduché, aby se tohoto oslovení zbavila. A uzavírá: "Uvědomila jsem si, že potřebuji víc smyslu pro humor. A pak to snad i přijmu."

ČTĚTE TAKÉ: Stala jsem se šrotem týdne, vzpomíná Kociánová!
STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Venuše vás obdarovává zvýšenou šancí na úžasné milostné prožitky. Moudrý Merkur je jejím spojencem a nabíjí vás bystrým intelektem s oslnivou výmluvností. Vaše tvůrčí schopnosti jsou na…

Nejčtenější články

Články odjinud