Madonna režíruje svůj druhý film

16. 2. 2010
Madonna režíruje svůj druhý film
Madonna si nedá pokoj a přes nevalný úspěch svého prvního pokusu se pouští podruhé do režie filmu. Jako autorka se hodlá podepsat pod další snímek, tentokráte půjde o drama založené na životě britského krále Edwarda VIII.

Klepněte pro větší obrázek

První snímek s názvem Špína a moudrost natočila Madonna v roce 2008. Film se nesetkal se sebemenším uznáním kritiky, ale bohužel na něj nepřišli ani diváci do kin. V těch českých nebyl vůbec uveden a pro televizi ji u nás koupil Cinemax.

Madonna je ovšem přesvědčená, že na neúspěch režijního debutu nesmí dbát a že má skutečný talent. Sama přitom v minulosti věřila, že má i herecký talent, ovšem veškeré její pokusy před kamerou skočily až na roli Evity velmi nevalně.

Druhý film popové královny má vyprávět životní příběh anglického krále Edwarda VIII., jenž abdikoval v roce 1936 jen kvůli tomu, aby si mohl vzít rozvedenou Američanku Wallis Simpson.

zdroj: Famous

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Odpoutejte se od pracovních problémů, které se začínají za celý týden kupit. Atmosféra není na pracovišti růžová a kolegové jsou největší problém. Ani náhodou nebuďte hrubí, jinak si to…

Nejčtenější články

Doporučujeme