Madonna se nechala osahávat od modela Adama Senna

18. 3. 2010
Madonna se nechala osahávat od modela Adama Senna
Zatímco Jesus Luz poskytuje rozhovory, v nichž prohlašuje, že je Madonniným manželem a otcem jejích dětí, popová královna opět dává najevo, jak to s ním myslí vážně.

Na večírku fotografa Toma Munra v Los Angeles se totiž svíjela před obličejem modela, ovšem nikoli před obličejem Jesuse Luze. Šťastlivcem byl konkurent Adam Senn, bývalý milenec Lindsay Lohanové.

Jednapadesátiletá zpěvačka přitom Luze vyměnila za Senna už na oscarových večírcích.

„Dorazila tam s Adamem a sedla si do VIP sekce. V jednu chvíli se neudržela a začala tančit a on ji přitom držel za pas a dotýkal se jejího zadku. Pak se k němu otočila zády a začala se svíjet jako u tyče, vypadal jako ten nejšťastnější chlap na světě,“ uvedl zdroj z večírku pro In Touch Weekly.

Mezitím Jesus Luz brazilskému magazínu RG Vogue tvrdil: „Já se považuju za ženatého muže. Mám rodinu. V mém věku byl můj otec už taky ženatý. Moje matka mě porodila, když jí bylo patnáct… Moje rodina náš vztah podporuje a jen doufá, že se jednou skutečně vezmeme.“

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Tak šílený pracovní týden jste už dlouho nezažili, ale náladu máte stále dobrou. V duchu si říkáte, že vám to nestojí za to! Třeba to šéfa do pondělí přejde. Myslíte jen na své priority a…

Nejčtenější články

Doporučujeme