Madonna se objeví ve Skotsku úplně nahá

10. 4. 2002
Madonna se objeví ve Skotsku úplně nahá
Datum třináctého dubna by si do svých diářů měli zapsat všichni fanoušci populární popové hvězdy Madonny. Tedy alespoň ti, kteří by ji chtěli vidět úplně nahou!

Madonna se objeví ve Skotsku úplně nahá

Datum třináctého dubna by si do svých diářů měli zapsat všichni fanoušci populární popové hvězdy Madonny (43). Tedy alespoň ti, kteří by ji chtěli vidět úplně nahou! Právě v tento den bude mít totiž ve Skotsku celosvětovou premiéru portrét, který tuto hudební hvězdu zobrazuje zcela obnaženou.

Galerie MacLaurin Art Gallery ve městě Ayr se tak stane vůbec první na světě, která vystaví nové dílo Petera Howsona, zpěvaččina dvorního výtvarníka.
Je nutné ovšem podotknout, že obraz je pouhou imaginací, kterou Howson vytvořil podle fotografie, na níž je Madonna oblečená. Tvůrci se tak podařil zhmotnit sen milionů mužů na celém světě. „Spousta chlapů sní o tom, jak může jejich ženský idol vypadat bez šatů. No a já se rozhodl svoji představu přenést na plátno. Nic víc v tom nemusíte hledat,“ nechal se slyšet umělec, jehož dílo v dohledné době spatří také obyvatelé New Yorku, Paříže, Los Angeles a dalších velkoměst.
Zatímco Madonna prý lační po každém novém výtvoru Petera Howsona, její manžel, britský filmový režisér Guy Ritchie (33), se k malířovým dílům staví poněkud rezervovaně. „Guyovi se sice můj nový výtvor příliš nelíbil, ale Madonna byla nadmíru spokojená a to je pro mne to hlavní. Dokonce svolila, že mi bude, samozřejmě oblečená, pózovat i pro můj další obraz,“ prozradil s úsměvem Howson.
Ritchie ale zálibu své ženy v Howsonově umění nijak nekomentuje. Veškeré připomínky by si prý v případě, že by se cokoliv nežádoucího přihodilo, ručně a stručně vyřídil s malířem samotným.

zdroj: Plus

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Dneska rozhodně ještě do ničeho neinvestujte, ale hned v pondělí se zaměřte na nové obchodní záměry. To už budete zcela v kondici. Neříkejte nic své rodině ani přátelům, jen si vše…

Nejčtenější články

Doporučujeme