Madonna se vdává

28. 11. 2000
Se svatbami amerických hvězd se roztrhl doslova pytel. Po sňatku Brada Pitta s Jennifer Anistonovou a Michaela Douglase s Catherine Zeta-Jonesovou se chystá ukotvit v manželském přístavišti i Madonna.

Madonna se vdává

Se svatbami amerických hvězd se roztrhl doslova pytel. Po sňatku Brada Pitta s Jennifer Anistonovou a Michaela Douglase s Catherine Zeta-Jonesovou se chystá ukotvit v manželském přístavišti i Madonna. Jejím vyvoleným se stal britský filmový režisér Guy Ritchie, s nímž už více jak rok žije v Londýně a má s ním čtyřměsíčního syna Rocca. A že to myslí se sňatkem vážně, potvrdila v rozhovoru pro britský The Sun. Termín svatby ještě není znám, rozhodně to však nebude již letos před Vánocemi, jak se spekulovalo. Pro společný život v Anglii se Madonna rozhodla především proto, aby se jejím dětem Lourdes a Roccovi dostalo vzdělání v anlických školách. Dalším důvodem je i větší pocit bezpečí, který ji Anglie poskytuje. Kdy ale opravdu zazní svatební zvony je podle Madonny závislé hlavně od jejich pracovního vytížení (to je u Madonny vždy maximální).

 

Hned příští týden v úterý se bude v Londýně (po sedmi letech) konat koncert Madonny. Bude možné ho sledovat i po Internetu. Nyní uvažuje i o přípravě koncertního turné po evropských městech.

 

Oficiální české stránky najdete na adrese www.madonna.cz

 

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Dejte si dnes pozor na Merkur, který tvoří kvadraturu na Jupiter ve vašem znamení. Mohli byste něco přeťápnout. Momentálně totiž máte daleko větší vyřídilku, než je zdrávo. S nikým se moc…

Nejčtenější články