Madonna žádá o pomoc se scénářem královnu Alžbětu II.

16. 3. 2010
Madonna žádá o pomoc se scénářem královnu Alžbětu II.
Popová a britská královna budou možná spolupracovnicemi. Zpěvačka Madonna totiž připravuje scénář k filmu o Wallis Simpsonové, rozvedené Američance, která odloudila z britského trůnu krále Edwarda VIII.

A protože také díky tomu dosedla na trůn nakonec současná panovnice Alžběta II., chce ji Madonna zapojit do svého projektu. Než se vrhne na režii filmu, hodlá získat od Její Výsosti maximum informací.

Wallis si má zahrát sedmadvacetiletá Abbie Cornishová, ale účast ve snímku přislíbila také Vera Farmigová.

„Madonna chce za každou cenu ten film udělat maximálně autentický a byla by velmi poctěna, kdyby mohla natáčet na reálných místech. Miluje Velkou Británii a královnu chová ve velké úctě,“ přiznal asistent popové hvězdy.

Jenže Alžběta II. nikdy nikomu natáčení v oficiálních královských prostorách nedovolila. A lidé od dvora výjimku naprosto vylučují.

„Vůbec si nedokážu představit, že by Její Výsost učinila výjimku, zvláště kvůli filmu o Wallis Simpsonové,“ přiznal dvořan britskému deníku Daily Telegraph.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Vstup do nového týdne nebude zrovna ideální, ale nakonec se s tím vypořádáte. Slunce je sice ve vašem znamení, ale cítíte spíše únavu a vyčerpání. Nejedná se však o nic naléhavého. Prostě…

Nejčtenější články

Doporučujeme