Madonnina povislá prsa a hloupé řeči exministryně. Mrkněte na vtipné video

28. 7. 2018
Madonnina povislá prsa a hloupé řeči exministryně. Mrkněte na vtipné video
Koho překvapí, že žena v šedesáti nemá ňadra jak broskvičky? Bohužel jednoho novináře to u populární zpěvačky šokovalo. Nás zase šokoval on – spolu s bývalou ministryní Danielou Kovářovou, která prohlásila, že ji muži obtěžují celý život a že doufá, že tak budou činit i nadále. Mrkněte na video v úvodu článku, kde najdete další podobné perly.

Napadlo by vás, že Mistrovství světa ve fotbale zvedá míru domácího násilí? Nebo že ještě dnes je vysokoškolský pedagog schopný své studentce v mailu napsat, že je pro něj jak bonbon, který by chtěl celý spolknout? To vše je realita i v 21. století, spolu s diskusemi kolem umisťování dvouletých dětí ve školce, výroky, že žena by měla především vytvářet muži zázemí, a doporučením lidovců, kdo si má koho brát.

Takových tvrzení je ve veřejném prostoru fůra, co v něm dosud chybělo, byl silný ženský hlas, který by si je vzal na paškál a řekl, že to nám ženám vadí. A tak vznikl pořad Branky, body, *okoti – díl s Madonnou najdete v úvodu tohoto článku. 

Ostatní díly pořadu Branky, body, kokoti najdete ZDE

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Máte mnoho plánů, jak strávit neděli v pohodě. Bohužel se však nesetkáte s kladnou odezvou. Mějte na paměti, že se musíte někdy podřídit názorům rodiny. Když už chcete prosadit své zájmy,…

Nejčtenější články

Doporučujeme