MAGDA (38): Muž odešel za školní láskou, pak se ale vrátil a já mu odpustila

14 komentářů

Renata
29. srpna • 7:44

držím palce. nikdo z nás neví, co ho v životě potká a pokud je naděje na partnerskou souhru, v jakém-koli směru, bylo by pošetilé se toho nechytit a nezkusit.

mirka
26. srpna • 12:07

nechápu to třetí dítě??? až se zase někde zapomene, tak budete mít tři děti a budete na to sama. a on se zapomene. Má to v charakteru. Už vám to ukázal že takový sobec je. a vy si pořídíte další dítě? Nechápu vás. A co když ho zblbne mladá a on si pořídí dítě s ní?? a na ty vaše už nebude mít čas? nemyslela jste vůbec na nic!!

Realista
3. září • 12:47

@mirka: A během 2-3 let tu máme další samoživitelku, tentokrát se třemi dětmi. Někdo se nepoučí.

jeniček54
26. srpna • 7:51

no co. já odejdu za svou školní láskou až manželka umře.40let s ní mi stačilo ]:-D

Moučka
25. srpna • 17:41

Když máš prachy , tak jde všechno ... ]:-D

Arenda
25. srpna • 11:05

Já tomu nějak nerozumím. Nejdřív píše, že byli celých 10 let šťastni a pak zase, že po 8 letech přišla rána a on se zamiloval. Tak 8 nebo 10 let štěstí? A jak píše " že si s dětmi o víkendech hodně povídali", no nevím. Dětem mohlo být tak 5 a 7 let, to si člověk zas tolik nepokecá :-D Kdyby napsala, že si spolu hráli, tak to je něco jiného.. Aneb, další článek, který nezní uvěřitelně.

Jana
28. srpna • 21:53

@Arenda: asi spolu 2 roky chodili a 8 let byli manželé :laska:

Elynor
25. srpna • 9:22

Do třetice - upřímně, kdo by ho zpátky nevzal? S manželem měla havaj, patrně nepracovala, když si mohla dovolit být půlku léta na Kanárech, nebo na dva měsíce jen tak odjet k rodičům. Bez něj padala na hu - ústa, dle jejích vlastních slov. Bodejť by ho nevzala zpátky, když se s ním vrátily i zlaté časy nicnedělání u moře. 8-)

mambule
25. srpna • 9:55

@Elynor: Se třemi dětmi, z toho jedno mimino, dost dlouho nicnedělání hrozit nebude :-) jedině že by rodina měla i na chůvu.Jinak v tom manželství žádné velké problémy být nemusely - stačí takové běžné, automatické: manželé se navzájem okoukají, začíná to být nuda, objeví se příležitost na změnu a dobrodružná povaha jde o dům dál... Pak zjistí, že ho pálilo dobré bydlo, naprostá klasika. Teď jde o to, jestli si chlápek uvědomí, že je všude chleba o dvou kůrkách a že i nový model časem omrzí, anebo zda je nepoučitelný a zkusí časem zase jít na lepší. Třetí dítě v tom obávám se nehraje žádnou roli.

Elynor
25. srpna • 9:13

Odpustila mu, dobře, chápu, to je rozumné, už s ohledem na děti. Ale honem mít další dítě? To je přinejmenším unáhlené. V tom vztahu byly nějaké problémy, byť asi ne příliš podstatné, ale byly. Jinak by za tou spolužačkou nešel. Ty problémy nikam nezmizely, a mohou se kdykoli znova projevit, a to bych si fakt neriskla, pořídit miminko, protože to nic neřeší, naopak komplikuje. Dítě není žádná pojistka. Nelze uvažovat tak, že si pořídíme mimino, aby už ode mě podruhé neodešel, to je hloupost. Když bude mít důvod, odejde zas, bez ohledu na nové dítě.

mambule
25. srpna • 9:10

Ok, taky bych odpustila, ale s tím třetím dítětem bych tolik nespěchala. Pokud vůbec bych do toho šla. Magdin manžel nezvládal tři děti u přítelkyně a není tedy vyloučeno, že tři děti na něj i doma budou moc. Dokázal opustit dvě, dokáže opustit i tři. Jestli bylo plánované, tak to moc nechápu.

Elynor
25. srpna • 9:17

@mambule: Jsem si původně myslela, že to dítě je následek "usmiřovacího šuku" na té dovolené u moře. Neplánovaný. ]:-D Ale časově to nevychází, to už by to dítě bylo na světě, museli ho pořídit až někdy později.

SandraN
25. srpna • 6:16

Tak trochu mě tam udivují ty popisované důvody. Zaprvé byli šťastní, protože bydleli ve svém a jezdili často k moři a zadruhé vrátil se zpátky, protože nezvládal její tři děti a neměl tam takovou pohodu. Šťastní snad byli proto, že si uměli zorganizovat život tak, jak jim všem vyhovovalo a vrátil se snad proto, že si uvědomil, že chce žít s nimi.

bojovníček
26. srpna • 18:24

@SandraN: To je slohové cvičení !!!

Doporučujeme

Články odjinud