MAGDA (41): Rozcházím se s partnerem, nesnáším, že si kouše nehty a dloube se v nose

7 komentářů

Tamara
6. listopadu • 11:05

Kdyz si clovek kouse nehty primo do krve, tak ma velkou sanci
dostat do nehtu a prstu nebezpecnou infekci.
V krku na mandlich se
nachazeji velmi nebezpecne bakterie ..streptokoken, ktere jsou , kdyz se dostanou do tela , kam zrovna nepatri , velmi nebezpecne.

Majkl
6. listopadu • 21:46

@Tamara: Kousat nehty do krve snad ani nejde, neboť to dost bolí. To spíše kousat kůž do krve.

Tamara
7. listopadu • 20:38

@Majkl: Tak jo, mate pravdu.....Mela jsem napsat :
okusuje si nechty az do krve.

Tamara
7. listopadu • 20:40

@Tamara: sorry...nehty

Tamara
6. listopadu • 8:20

Pritel Magdy by mel navstivit odbornika jenomze, on sam od sebe jen tak nepujde.To okusovani nehtu je psychicka porucha, zpusobena strachem, stresem
nebo nervozitou. Je to takovy nervovy tik. Zlozvyk. Jako, kyz si nekdo toci vlasy kolem prstu a pak si je vytrhne.Psycholog nebo psychiatr by urcite pomohl.

Karlax
5. listopadu • 16:10

Jednou jsem byla na rande s mužem, co si opakovaně hryzal nehet nebo kůžičku u nehtu. Několik vteřin jsem na něj zírala, myslela jsem, že si mě všimne a konečně přestane. Nevšiml a mně se z něj zvedl žaludek. Na konci rande se zeptal, jestli ještě něco podnikneme. Nějak trapně jsem se vymluvila, že ne.

Ale jinak je to
5. listopadu • 9:35

Svatá pravda. Vidíš, i flirtování bych ti tolerovala. A bůh ví, co všechno ještě. Na co všechno je člověk schopen si zvyknout. Co všechno je schopen nechat se naučit. Vždyť co může stará babina chtít. Úplně vidím tu chudinku, kterou bych se stala. Naštěstí zrovna k téhle destrukci mojí osobnosti nemůže dojít. A tak to nejsem já, kdo musí předstírat, že mu to nevadí.

Doporučujeme

Články odjinud