MAGDA (43): Ztracený snubní prsten mi upevnil manželství

4 komentáře

Anička
18. března 2023 • 19:24

Ztratila jsem klasický prsten,který jsem si koupila sama a tak mi pak přítel koupil nový. Vybrala jsem si ho sama. Mám krásný stříbrný prsten s opálem z olivie a nosím ho moc ráda

mamča
31. ledna 2022 • 7:40

Magda nežije v manželství, ale v otroctví. Jenom jí to ještě nikdo neřekl.
Co to je za život, když sama prochází autocenzurou, aby svému žárlivci nedala žádný podnět k žárlivým scénám ?
Snubní prsten nejsou okovy, i když Magdin manžel to tak vnímá.
Aby se dospělá žena bála říct, že jde s kolegy vyzkoušet otužování, to už zavání domácí šikanou.
Jaký vzor pro život dávají ti dva svým dětem, si zřejmě neuvědomují.

Sandra
30. ledna 2022 • 12:04

Jsou manželství, ve kterých musí být zkrátka radost žít.
Jeden hlídá úplně všechno a slyší i trávu růst a druhý při komunikaci o čemkoli hledá vhodná slova, aby si nezadělal na zbytečný neexistující problém, který by potom složitě vysvětloval.
Naše Magda si patrně vzala svou první známost, zřejmě jediného volného člověka z malé zapadlé vísky, z níž nevystrčila celé mladí paty.
Jinak si tu hlubokou lásku neumím logickou úvahou vysvětlit.
Dneska, kdy se často mění práce, kdy jsou mobily, sociální sítě, větší možnosti cestování a koníčků, je téměř nemožné mít nad druhým kontrolu. Proto je úplně nejlepší se radši o to nestarat, proč se dnes ten druhý o čtvrt hodiny zpozdil při návratu domů.
Leda ho zamknout doma v místnosti bez oken a nikam nepouštět.
Žárlivci by si měli uvědomit, že svými zbytečnými výstupy partnerku akorát ztratí a jediný, kdo na tom prodělá, budou oni sami. Jejich pohodová a normální partnerka si známost najde snadno. Oni zůstanou sami. A protože čas celoživotně věnovali dekukcim, dohadům, rozhovorům, sledování, zapomenou, že nebudou jednou schopní postarat se o sebe sama ohledně single domácnosti, kde logicky skončí. Jejich protějšek, většinou jde o manželku, na blbosti neměl čas, protože nejen chodil do práce, ale koukal, aby makal i doma a zabránil zbytečným připomínkám. Takže žena v single domácnosti vše nejen zvládne levou zadní, ale má konečně dost času na koníčky a aktivity, kterým se nemohla věnovat. A zjistí, jak báječný život může být, když se nevrací domů s obavami, co hlavu rodiny zase napadne za konspirační teorie....

Elynor
30. ledna 2022 • 9:21

Jo, děvče, když sis ho vzala, tak si teďka nestěžuj. Máš, co jsi chtěla. Tvůj problém. Já bych si žárlivého chlapa nevzala, ani kdyby to byl "dědic koruny", nebo dolarový miliardář. Jsou věci, že to nestojí za žádnou námahu, a žárlivost je jedna z nich. No a snubní prsten jsem ztratila hned druhý den po svatbě, když jsem na svatební cestě zašla na veřejné wc, a tam si prsten sundala při mytí rukou. A nechala ležet na tom umyvadle. Protože prsteny nenosím, žádné a nikdy, a nebyla jsem zvyklá mít něco na ruce a hlídat si to. Pro prsten jsem se tenkrát vrátila v řádu minut, byl tam, nikdo ho neodnesl a manžel by si býval ničeho nevšiml, kdybych mu to sama neřekla, a smáli jsme se tomu oba. Následně jsme po návratu ze svatební cesty odložili prsteny do šuplíku a tam zůstaly až do dneška.

Doporučujeme

Články odjinud