Magické tajemství zrcadel: Proč byste je neměla dávat do ložnice ani proti sobě?

6. 10. 2022
O tajemných zrcadlech se říká, že mají magickou moc, mohou nosit smůlu a jsou bránou do jiných dimenzí. Proto je dobré mít se s jejich umístěním v domácnosti na pozoru. Co vše dokážou zrcadla svou magickou mocí ovlivnit?

O umístění zrcadla mluví i tradiční feng-šuej

Umístění zrcadel se věnuje i staré učení feng-šuej, které má za to, že zrcadla mohou z domácnosti odnášet pozitivní energii. V souvislosti se zrcadlem tak mluví například o jeho umístění naproti dveřím, které je podle tradičního čínského učení velice nevhodné. Může totiž do bytu či domu přinášet negativní energii.

Tradiční učení navíc radí, že zrcadlo odráží energii, takže by se v něm měly obecně odrážet pouze pozitivní věci. Dejte si proto pozor, aby se v zrcadle neodráželo například WC, koš na prádlo, skříň, nepotřebné věci nebo jakýkoliv možný nepořádek. V případě zrcadel pamatujte také na to, že všeho moc škodí.

Jak v ložnici navodit tu správnou atmosféru? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Vcházíte do zimního měsíce, který vám přinese rozum v hrsti a inspiraci. Na pracovním poli sklidíte obrovské úspěchy a nadřízeného utvrdíte v tom, že patříte k elitě. Zpočátku bude práce…