Mají vysoké ženy problémy se svou výškou?

25. 10. 2001
Mají vysoké ženy problémy se svou výškou?
Milé čtenářky, dostali jsme do redakce zajímavý typ na diskusi. Trápí ženy nadměrná výška, ovlivňuje jejich chování, sebevědomí nebo partnerský život?

Mají vysoké ženy problémy se svou výškou?

Milé čtenářky, 
dostali jsme do redakce zajímavý typ na diskusi. Trápí ženy nadměrná výška, ovlivňuje jejich chování, sebevědomí nebo partnerský život?

"....Nemyslete si, vysokých žen a dívek je mnoho a komplexy kvůli tomu trpí také mnoho. Vysoká žena působí samostatně a soběstačně a muži logicky dávají přednost těm menším a působícím tudíž zranitelněji. Jak na tu výšku vyzrát? Zmenšit se, to nejde, tak co těm ženám poradit? Jak se vhodně obléci, učesat a především, jak se lépe a ženštěji chovat? Pozoruji na mnoha vysokých ženách, které dobře či méně dobře znám, že mají ve svém chování jisté mužské prvky. Mnoho jich je rozvedených nebo dokonce i po 35 letech ještě svobodných a opravdu ta chyba je v nich. 

..Pozoruji také některé shodné prvky v jejich neverbálním chování, např. vysoké ženy mají tendenci hrbit se, nenosit podpatky v domnění, že by je to ještě hodně zvýšilo, ty s malým poprsím se zase schovávají mezi svá ramena. Naopak vidím malé ženy s perfektní chůzí, držením těla, bezvadným oblečením i vizáží. Rozhodně převládají menší pěkné upravené a sebevědomé ženy nad těmi vysokými a zároveň pěknými a upravenými ženami.

Co tedy s tou výškou dělat? ...."

Autor: Eva B.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Od kraje dubna jste středem zájmů díky kreativním a přínosným nápadům. Kolegové i vedoucí z vás mají radost a hrdě se k vašim myšlenkám obrací. Upevňujete si místo na horší časy, a ty…

Nejčtenější články

Doporučujeme