MAKE-UP = zdůrazněte své přednosti,podtrhněte vlastní typ

6. 3. 2000
Každá žena může být krásná a zajímavá,je-li perfektně nalíčená. Mnoho žen se MAKE-UPu bojí,snad že jim "zanese" póry či zvýrazní vrásky.To je nesmysl!!

MAKE-UP = zdůrazněte své přednosti,podtrhněte vlastní typ

http://www.julia.cz/foto/3410-1.jpg" alt="Klepněte pro větší obrázek" width="234" height="257" align="left">Každá žena může být krásná a zajímavá,je-li perfektně nalíčená.Mnoho žen se MAKE-UPu bojí,snad že jim ,,zanese' póry či zvýrazní vrásky.To je nesmysl!!Špičkový MAKE-UP naopak ochrání naši pleň před množstvím zplodin a nečistot z ovzduší.Chrání naši pleň v klimatizovaných prostorách pracovišň,chrání před UV zářením.Připomeňme si nyní hlavní zásady správného použití kvalitního MAKE-UPu:

 

  1. Denní MAKE-UP nanášejte pouze při denním světle!
  2. Večerní MAKE-UP nanášejte při umělém osvětlení!
  3. Kvalitní MAKE-UP zkoušejte na vnitřní stranu předloktí,tělo ho musí přijmout,má mít stejný odstín co Vaše kůže.
  4. Velký omyl je myslet si,že tmavý MAKE-UP osvěžuje!Chcete-li vypadat mladší,zvolte světlejší odstín.
  5. Pod MAKE-UP musí vždy přijít buď lotion nebo podkladový krém.Velmi oblíbený u žen je tzv. zelený podkladový MAKE-UP,který přikryje drobné žilky ve tváři.Fialový odstín je vhodný jako podkl. báze pro kuřačky.Pak se teprve aplikuje MAKE-UP,který touto podkl. bází prodlužuje svoji trvanlivost.
  6. MAKE-UP naneste v pár bodech na obličej,chvíli nechte,aby dostal teplotu těla a pak teprve rozetřete.Nezapomínejte na krk!
  7. Neobsahuje-li MAKE-UP též pudr,můžete lehce přepudrovat štětcem.
  8. Chcete působit vždy mladě a zdravě?Pak si dávejte pozor na to,aby střední část vašeho obličeje byla vždy světlejší.
  9. Správné ošetření pleti před nanesením vlastního MAKE-UPu je velmi důležitý krok.Je to otázka pravidelnosti,protože jen na pěstěné pleti MAKE-UP vynikne.

Příště druhy MAKE-UPů.

Autor: Kosmetika JULIA

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Jen málokdo se dokáže ponořit do pracovních povinností jako vy. Do toho zvládáte péči o rodinu a vůbec vše kolem. Je to až neuvěřitelné. Energie máte dostatek a mohli byste ji i rozdávat.…

Nejčtenější články

Doporučujeme