Komentáře k článku zpět na článek

šiška 8. 10. 2012 | 17:45
Rachel-Karen 4. 10. 2012 | 19:07

šiška: nemáte správnou konzistenci makeupu ... není to vyloženě problém, že by vám nesedl žádný makeup, stačí hledat a zkoušet

Rachel-Karen 4. 10. 2012 | 19:06

Tak to bych radši denně používala fixační pudr než podkladovou bázi, která bývá plná silikonů a ucpává póry a zabraňuje pelti dýchat, udělá vyloženě nepropustnou vrstvu. Pokud tvrdíte, že makeup nanesením prsty nebude tak precizní jako štětcem, tak se mýlíte. Zvlášť pokud štětcem jezdíte po obličeji (přetíráte), když si makeup prsty vklepete, dosáhnete lepšího krytí. Super je štětec v případě stipling nanášení (vklepávání makeupu štětcem), jsou od toho i stipple brushe s dvojitou délkou štětin (více na wiki). A jak někdo může profesionál doporučit kosmetiku Vichy nebo Garnier, to nechápu.

šiška 25. 9. 2012 | 15:41

No vyzkoušela jsem jich několik, ale používám ho minimálně jelikož mi zvýrazní vrásky. Pleť sice vylepší že nejsou tak viditelné pigmentové flíčky ale vrásky zvýrazní, nemohu si pomoci.

kiburi 25. 9. 2012 | 09:49

"Nažloutlé tóny sednou české pleti lépe než narůžovělé," tak za toto tvrzení bych si od paní Ivany Tokárské nenechala poradit ani za nic, natož se svěřit do její péče...jaká česká pleť?

Přečtěte si také

Horoskopy

Pro své blízké jste velkou oporou a stanete se i studnou, do které spadnou jejich tajemství. Máte…