Make-up v tužce

6. 1. 2009
Make-up v tužce
Pro prakticky založené ženy přicházejí stále nové a nové vylepšení pro usnadnění péče o vzhled. Jednou takovou inovací jsou make-upy a korektory v tužce. Již žádné objemné lahvičky a zlámané tyčinky, použití je jednodušší než kdykoliv předtím.

Především rozjasňující korektory se poprvé začaly objevovat ve formě fixů již před několika lety. Revoluci odstartoval nejoblíbenější výrobek profesionální vizážistů Touche Eclat značky Yves Saint Laurent, který stále zaujímá čestné místo mezi líčidly. Těsně za tím se drží Skin Flash od Diora, jemná rozjasňující emulze pro zářivý a odpočatý vzhled.

Nově se na trhu objevují nejen jemně zabarvené emulze dodávající lesk a jas, ale také krycí make-upy a korektory na zakrytí kruhů pod očima a jiných drobných nedokonalostí na tváři. Výběr je již dostatečný pro každého, i masově dostupné značky se vydávají touto cestou. Důvod je více než jasný, stále více žen hledá rychlé a praktické pomocníky na cestě za pěstěným vzhledem.

Infallible make-up v tužce od L’Oréal Paris v sobě spojuje praktičnost a účinnost. Nejde o pouhý korektor, Infallible make-up v tužce je skutečně plnohodnotný make-up v praktickém balení. Díky svému koncentrovanému složení vydrží v dokonalé podobě celých 16 hodin. Ideálně se hodí pro doladění vzhledu a drobné úpravy během dne. Produkt obsahuje tekuté oleje ve vodní emulzi, které se starají o sjednocení odstínu a jednoduchou aplikaci make-upu. Vysoký podíl pigmentů s aminokyselinami zaručuje dokonalé krytí. Proto je možné drobnými úpravami nalíčit celý obličej. Make-up zdokonaluje vzhled pleti po dobu 16 hodin a odolává známkám únavy. Pleť je navíc díky použitému hydratačnímu komplexu zvláčňována po dobu 8 hodin. K dostání je ve 3 odstínech za cenu 249 korun.

Nejnovějším make-upem z nabídky Avonu je Ideal Shade Fresh and Light Foundation v praktickém balení se štětečkem. Lehký make-up je založený na technologii dodávající pleti přirozeně matný a jemný vzhled a to za jakýkoliv světelných podmínek. Díky širokému štětečku se snadno aplikuje, nevytéká a poskytuje lehké až střední krytí. Vybrat si můžete z pěti odstínů, stálá cena činí 399 korun.

Fond de Teint Pinceau francouzské značky Bourjois kombinuje snadno roztíratelnou texturu s přesným štětcem jemným na dotek, který perfektně roztírá make-up po tváři. Obsahuje jemné pigmenty obohacené křemíkovým elastomerem, díky němuž je textura elastická, jemná a velmi hladká. Syntetický ultra jemný štětec umožňuje přesnou aplikaci make-upu na každou část obličeje a to i na části, kam se prsty nedostanou. Na výběr máte z 6 odstínů za cenu 399 korun.

Při příští návštěvě lékárny se nezapomeňte podívat na výrobky značky La Roche-Posay. Právě zde najdete ucelenou nabídku k pleti jemných korektorů Toleriane. Tyto korektory ve štětečku ideálně kryjí nedokonalosti a to i na citlivé pokožce. Navíc jemné štětečky zaručují přesnou aplikaci. Složení je obohacené o termální vodu z La Roche-Posay se zklidňujícím účinkem a také UV filtr č. 20. Toleriane si můžete vybrat ve čtyřech variantách – světle a tmavě béžový pro všechny odstíny pleti, zelený pro zakrytí červených flíčků a žlutý pro korekci tmavých kruhů a výrazných nedokonalostí. Cena činí 380 korun.

Estée Lauder přináší odpověď na oblíbené rozjasňovače ostatních luxusních značek. Ideal Bright zachycuje a odráží světlo, prosvětluje tmavá místa na tváři a vyzdvihuje přednosti. Technologie Light Reflecting Photo Optic obsahuje rozjasňující pigmenty, které odrážejí světlo a minimalizují viditelnost tmavých kruhů pod očima, drobných chyb a nedokonalostí a linek a vrásek. Díky štětečku se jemná krémová emulze jednoduše nanáší a dosáhnete i na místa těžko dostupná. Ideal Light je v nabídce ve čtyřech odstínech za cenu … korun.

Foto: archiv firem

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Na víkend jste se těšili už od pondělí, a proto si ho patřičně užíváte. Sice si nemůžete dovolit drahé lenošení ve wellness centru, ale postačí vám aktivně strávený den s nejbližšími. Je…

Nejčtenější články

Doporučujeme