Modelka Kate Moss Foto: Profimedia

Modelka Kate Moss Foto: Profimedia

Kate Moss nikdy neměla se svým vzhledem problém Foto: Profimedia
Kate Moss byla se svojí chlapeckou postavou zjevením Foto: Profimedia
Kate Moss na mole Foto: Profimedia
Kate Moss patřila mezi nejlepší topmodelky 90. let Foto: Profimedia
25
Fotogalerie

Malá prsa jako terč posměchu? Tyto slavné ženy se za ně nestydí!

Většina žen si během dospívání i v dospělosti pravděpodobně projde obdobím, kdy touží po větším či pevnějším hrudníku a plném výstřihu. Dávno ale neplatí, že bychom se za malá prsa měly stydět, naopak! Tyto slavné ženy dokáží být sexy i s chlapeckými křivkami! Podívejte se, jak jim to sluší.

Kate Moss

V 90. letech, kdy na vrcholu modelingového byznysu zářily sošné topmodelky s plnými křivkami jako Cindy Crawford nebo Naomi Campbell, byla drobná Kate Moss s téměř chlapeckou postavou jakýmsi zjevením. To ji ale neodradilo a zařadila se na pomyslnou nejvyšší příčku vedle ostatních slavných topmodelek, s nimiž kralovala dlouhá léta. A dodnes se Kate Moss sem tam na přehlídkách objeví! Své drobné vnady nikdy neskrývala a nestyděla se za ně, ostatně nebylo za co a není ani v současnosti.

Jak mohou být malá prsa sexy? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 5

Keira Knightley

Keira Knightley patří mezi nejúspěšnější herečky současnosti. Rok co rok můžete její herecký výkon sledovat na Vánoce v romantické komedii Láska nebeská, zazářila ale i v Pirátech z Karibiku a dalších filmech jako Vévodkyně, Pýcha a předsudek nebo Anna Karenina. Co se týče ženských tvarů, byla příroda k této herečce opravdu skoupá. Extrémní štíhlost v kombinaci s laním pohledem je ale přesně to, co se semklo v pro herečku typickou a nezaměnitelnou křehkost, kdy by větší prsa byla akorát tak rušivým elementem.

Pokračování 3 / 5

Natalie Portman

Herečka Natalie Portman má totožnou tělesnou konstrukci jako její kolegyně Keira Knightley a dokonce jsou si podobné i v obličeji, není tedy divu, že je veřejnost často zaměňuje. V něčem se ale přece jen liší, Natalie je totiž držitelkou Oscara. A právě toho se jí podařilo získat díky roli, kde byla útlá postava a téměř žádná prsa v podstatě nutností. Zahrála si totiž baletku ve filmu Černá labuť, a právě ztvárnění této postavy ji vyneslo až na herecký vrchol. Není tedy důvod malých prsou litovat!

Pokračování 4 / 5

Kate Hudson

Herečka Kate Hudson vždy zářila především v amerických romantických komediích a tyto role jí šly nejlépe. Krásná a křehká blondýnka v nich dokázala být sexy, aniž by musela předvádět nabušený dekolt nebo řešit silikony. Svá drobná prsa neřeší a bez studu se i před kamerou ukazuje v titěrných bikinách. Ostatně se svojí vypracovanou postavou si to může dovolit!

Pokračování 5 / 5

Cameron Diaz

Blondýnka Cameron Diaz bývá nazývána sexbombou, a to i přesto, že její hrudník má menší proporce. Postavu má ale dokonalou, však si také v dobách dávno minulých přivydělávala jako modelka! Coby herečka je také úspěšná a figuru si i na prahu padesátky drží. Na pláži je jako doma, protože její velkou láskou je surfování, a velikost košíčků plavek rozhodně neřeší. S tak vymakanou postavou a dlouhýma nohama se totiž malá prsa ztratí!

Doporučujeme

Články odjinud