Malé valentýnské lsti

5. 2. 2001
Malé valentýnské lsti
Všichni kromě vás dostali květiny a legrační dárečky, on celý den ani nezavolal, a večer následovala krátká omluva, že na kytku zapomněl a že je strašně unavený, takže na společnou večeři půjdete někdy jindy. V případě, že se jedná o horší formu mužské valentýnské zapomnětlivosti, máme recept i na léčbu šokem.

Malé valentýnské lsti

Svátek čokolád, květin a tajných vzkazů, směšná americká móda, nejromantičtější svátek v roce, aň je váš vztah ke 14.únoru jakýkoli, je to jeden z mála dní v roce, kdy máte nárok být hýčkaná všemi způsoby. Ideální scénář by měl vypadat takto: ráno květina se zamilovaným vzkazem, společný výlet na místo, kde "to všechno začalo" a romantická večeře nakonec. Zkuste si vzpomenout, jaký byl vlastně minulý Valentýn� Všichni kromě vás dostali květiny a legrační dárečky, on celý den ani nezavolal, a večer následovala krátká omluva, že na kytku zapomněl a že je strašně unavený, takže na společnou večeři půjdete někdy jindy. Pokud se vám to stalo, je to jasný příznak, že váš partner trpí velmi častou civilizační chorobou s názvem "mužská zapomnětlivost" a že je na čase ji léčit. Je třeba připravit bojový plán, jak svojí milou polovičku, třetinu nebo už jaký význam ve zlomcích a procentech ji přisuzujete, jemně pošňouchnout. V případě, že se jedná o horší formu mužské valentýnské zapomnětlivosti, máme recept i na léčbu šokem.

Prvním krokem je zajistit, aby si vzpomněl na květiny, což musíte udělat s dostatečným předstihem, aby měl čas připravit i další překvapení. Známe jeden velmi jemný a chytrý způsob, jak toho dosáhnout, aniž byste vyvolala sebemenší podezření. Velmi nenápadně u večeře poznamenejte, že jste někde v novinách četla, jak se květinářství připravují na valentýnské šílenství, které bude mít za následek stovky tun květin a že se květináři obávají, že nebudou mít dost květin. Nebo použijte další zprávu o tom, jak Američané každý rok na Valentýna utrácí stovky miliard dolarů za čokolády, květiny a další dárečky. Zprávu z novin si samozřejmě můžete vymyslet podle profesionálních zájmů vašeho partnera, tak abyste mu připomněla existenci podobného svátku.

V případě, že by podobný úskok nezabral, známe i jistější a přímější způsob! Květinářství Bohemia Flowers na svých stránkách www.flowers.cz nabízí lest pro ženy, které si přejí dostat květiny od svých drahoušků. Přímo na hlavní stránce je nabídka "Pošlete tuto stránku přátelům", kde je možné službu www.flowers.cz doporučit anonymně. Stačí napsat e-mailovou adresu dotyčného, od kterého si květiny přejete dostat (můžete samozřejmě napsat i více e-mailů na všechny svoje milence), nevyplňovat ostatní políčka a následně zmáčknou tlačítko "Send". Dotyčná oběň spikleneckého spamování tak dostane anonymní e-mail, ve kterém bude věta "Někdo si přeje dostat od Vás květinu na Sv. Valentýna a posílá Vám odkaz na stránky www.flowers.cz. Hádejte kdo...". V tomto momentě jste vyhrála boj proti mužské zapomnětlivosti. Když váš miláček navštíví stránky internetového květinářství, máte se na co těšit, protože je zde velmi štědrá a rozsáhlá Valentýnská nabídka.

Jak jsme již naznačili, máme radu i pro nejhorší případy valentýnské zapomnětlivosti u mužů. Jednoduše si kytku bez vzkazu objednejte sama pro sebe, aň vám ji večer, když on bude doma, doručí. Když kytka přijede a on bude stát na chodbě v šoku, celou dobu se rozplývejte nad tím, jak je romantické dostat kytici bez vzkazu a že jste ani netušila, jak je pozorný a milý. Samozřejmě vás ani nenapadlo, že by vám tu kytku mohl poslat někdo jiný, čím zachráníte jeho hrdost. Váš partner ovšem právě zjistil, že jste velmi žádaná a obletovaná žena, takže se napříště bude více snažit!

Pokud se rozhodnete poslat květiny sobě nebo překvapit a potěšit někoho blízkého na Valentýna, kompletní nabídku najdete na stránkách http://www.flowers.cz
Květiny je možné doručit po celé ČR a dokonce po celém světě. Kromě speciální nabídky valentýnských kytic, aranžmá a dárkových košů v různých červených variacích, jsou tu i tradiční růže a velké množství vázaných kytic k různým příležitostem, jejichž cena se pohybuje od 345 Kč pro malé aranžmá na stůl v sekci "Svátek" k středně velkým kyticím kolem 545 Kč a více. Navíc je tam možnost posílat zdarma krásné virtuální kytičky, která také potěší.

Autor: Denisa Kera

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

O víkendu se snažíte odpočívat a chodíte jako hromádka neštěstí. Přemýšlíte nad věcmi, které by vás ještě minulý týden ani nenapadly. Vyčistěte si hlavu a relaxujte v rodinném kruhu. Možná…

Nejčtenější články

Doporučujeme