Malý život

26. 3. 2007
Když jsme na stránky www.malyzivot.cz zavítali, neodolali jsme a všichni v redakci si nějaký ten originální dárek pořídili. Pokud chcete být výjimeční, podívejte se také!

http://www.malyzivot.cz/fazole/index.html">Kouzelné fazole – NOVINKA NA TRHU! Vypěstujte z keramického vajíčka kouzelnou fazoli, která Vám přinese na svém listu zprávu či blahopřání. Rozbijte vajíčko a sedm dní vyčkávejte na kouzelnou fazoli, z které se zrodí rostlina, která na sobě nese zprávu! Objevte zprávu, kterou Vám Kouzelná fazole přinese. Toto zboží na náš trh dodává pouze Malý Život!

http://www.malyzivot.cz/kyticka/index.html>Malý Život – Kytičku pro svůj mobil seženete pouze v našem Obchůdku! Koho by napadlo, že lze stále při sobě nosit živou rostlinu? Malý Život jsou druhy malých sukulentních rostlin uzavřených v platovém obalu, který je chrání a umožňuje jejich přemístitelnost. Hodí se na telefon, klíče, Vaši kabelku, školní penál, atd. Malý život stačí jen jednou za měsíc postavit do vody! Toto zboží na náš trh dodává pouze Malý Život!

http://www.malyzivot.cz/mravenec/index.html>Mravenčí svět Pořiďte si domů malé terárium pro mravence a sledujte fascinující život mravenců. Pozorujte, jakým způsobem mravenci žijí, jak si hloubí chodbičky do průhledného gelu. Zpestřete si své dny s Mravenčím světem a obohaťte své znalosti v říši hmyzu. Spolu s teráriem dostanete lupu k pozorování Vašich objektů, a pouzdro s karabinkou, aby jste se mohli se svými mravenci pochlubit i svým přátelům. Mravenčí svět je zábavný, ale i poučný výlet do Mravenčí říše!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Za žádnou cenu se nehádejte s blízkými a buďte jim vděční za to, že jsou vám oporou. Možná to nevidíte, ale partner by pro vás snesl modré z nebe a vy mu to neoplácíte. Přijde čas, kdy ho…