Komentáře k článku zpět na článek

kecalina 9. 4. 2012 | 22:15

Ahoj, na problém - strach o druhé - zabírají skvěle homeopatika, navštivte dobrého homeopata a máte za pár dnů po problému na každý případ se ale pohlíží jinak, né to co platí na jednoho, platí i na druhého, takže konzultace je nezbytná, vím o čem mluvím.

Alma.. 27. 12. 2011 | 07:54

Takj já to nemám až v takové míře, ale taky mám strach o svoje blízké. Nejvíce o děti, to nesnesu, aby mi šly v zimě ven, i když jsou jen 4 hodiny odpoledne, protože je už tma!!A to bych mohla popsat nesčetně takových situací.Třeba kluk se asi 15.minut zdržel nedávno v knihovně a já hned volám, kde je a proč nejde. Taky si někdy připadám jak blázen :)).

vesi 21. 12. 2011 | 12:15

Ahoj,
také tímto trpím. Je to velice nepříjemné. Znám to ale i z druhé strany, moje mamka je na tom stejně. Nevím co se s tím dá dělat.
Možná je dobré aby člověk co se bojí také začal cestovat autem na větší vzdálenosti. Jezdím s manželem z jihu na sever Čech, je to od té doby malinko lepší.

faD 21. 12. 2011 | 11:35

Jako by to psala o mě až na to že k tomu důvod mám a bylo by pro mě jednodušší aby se něco stalo mě než někomu koho mám ráda.

Remi. 21. 12. 2011 | 09:06

Také mám dlouhá léta stejný problém. To člověk ani nemusí pracovat v redakci černé kroniky. Stačí zprávy a jobovky z celého světa, které jsou nám denně prezentovány jak ne běžícím páse. Jen otrlý by odolal...
Co ale s tím netuším.

smaja 21. 12. 2011 | 08:39

Prožívala jsem něco podobného a pak mi z tohoto strachu pomohla homeopatie - konkrétně Arsenicum, které funguje i na otravy. Já snědla nějakou bio omáčku a přiotrávila se a po požití Arsenica jsem zjistila, že odešly i strachy ... pak se vrátily asi po měsíci, tak jsem si A. vzala cíleně a bylo vše ok ... až jsem měla spíš pocit, že chvíli byla doba, že jsem necítila strach o své blízké vůbec - pak se to srovnalo. Strach bere člověku strašně moc energie. Co se týká A. doporučuji raději konzultaci s dobrým homeopatem.

Přečtěte si také

Horoskopy

Na víkend si naplánujte činorodou aktivitu a pohybujte se venku na čerstvém vzduchu. I přes všechny…