Máme novou krásku - Českou Miss 2012

1. 4. 2012
Máme novou krásku - Českou Miss 2012
Na finálovém večeru soutěže Česká Miss 2012, který se konal včera 31.března v Praze, byla zvolena novou Českou Miss Tereza Chlebovská.

Sobotní večer se v Hudebním divadle Karlín nesl ve znamení krásy. Novou Českou Miss 2012 se stala 21letá Tereza Chlebovská z Krnova, studentka Ostravské univerzity.

Titul Česká Miss Miss World 2012 udělila porota 18leté Lindě Bartošové, studentce Anglického gymnázia z Pardubic. Titul Blesk Česká Miss Earth 2012 získala 22letá Tereza Fajksová z Ivančic, studentka Veřejně správní akademie.

Celým galavečerem provázel charismatický Jaro Slávik a Gabriela Partyšová.

Role čestné předsedkyně poroty se ujala hvězda stříbrného plátna, italská herečka Claudia Cardinale, o níž málokdo ví, že její kariéru odstartovalo vítězství v soutěži Miss Tuniska.

Dále v odborné porotě usedli: oblíbená herečka Eliška Balzerová, olympijský vítěz v desetiboji Roman Šebrle, herec Martin Dejdar a ředitelka soutěže Michaela Maláčová.

Titul Česká Miss World 2012 získala Linda Bartošová (vlevo) a Českou Miss Earth 2012 je Tereza Fajksová.

Foto: Profimedia.cz

ČTĚTE TAKÉ:
Gábina Partyšová: "Se závistí se setkávám už patnáct let."

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Zaměřte se na své profesní znalosti a dovednosti, protože teď máte skvělé šance na zdokonalení. Nadřízený vám nezvedne plat a ani nezaplatí užitečný kurz, tak se do toho pustíte sami. Šéf…