Slavnostní vyhlášení Maminky roku Foto: Jan Přibylský
Slavnostní vyhlášení Maminky roku Foto: Jan Přibylský
Slavnostní vyhlášení Maminky roku Foto: Jan Přibylský
Slavnostní vyhlášení Maminky roku Foto: Jan Přibylský
30
Fotogalerie

Maminka roku: Jak probíhalo slavnostní vyhlášení a kdo si ho nejvíc užil?

Večer plný ženské síly si během vyhlašování Maminky roku užili úplně všichni. Pár chvil po jeho skončení jsme vyzpovídali vítězky všech kategorií, patronky Veroniku Kašákovou, Anetu Krejčíkovou a Míšu Tomešovou i vedení pořadatele Czech News Center. Podívejte se na jejich bezprostřední reakce!

Napětí, slzy smíchu i dojetí, radost a zábava, takové bylo slavnostní vyhlašování vítězek soutěže Maminka roku. Moderátorem pátého ročníku byl herec a komik Tomáš Měcháček, který svým osobitým humorem, který možná znáte z jeho stand-up show, brilantně provázel celým slavnostním večerem a publikum jeho výkon odměňovalo spontánním smíchem a bouřlivým potleskem. 

Během pátého ročníku projektu Maminka roku vznikla další skvělá parta žen a na atmosféře to bylo znát. Hrdinka, podnikatelka, blogerka nebo absolutní vítězka? Všechny a na všech pozicích byly vítězky a shodly se na tom, že na takový večer dlouho nezapomenou. Pomyslné žezlo absolutní vítězky převzala Lenka Soukupová, soutěžící v kategorii Maminka blogerka.

Semknutá parta vznikla i mezi patronkami - Aneta, Míša i Veronika si celý den i večer s našimi maminkami krásně užily a kdyby je domů nevolaly mateřské povinnosti, oslava by se určitě pořádně protáhla. Vždyť jak podotkla Aneta - už "jen" to, že se o maminku někdo postará, krásně ji nalíčí, učeše a ona si připadá jako princezna, je pro většinu z nich obrovský luxus a neopakovatelné chvíle!

Na to, jak probíhalo slavnostní vyhlášení Maminky roku, se můžete podívat v galerii i ve videu v úvodu článku.

Doporučujeme

Články odjinud