Mámy ze seriálu Ulice: Které herečky už mají děti a kdo se na ně teprve chystá?

18. 3. 2022
Úspěšným seriálem Ulice prošla celá řada hereček. Některé z nich jsou zkušenými maminkami, jiné porodily nedávno a další přivede na svět svého potomka už za pár týdnů. Všechny ale mají jasno: Být mámou je ta nejlepší role, která je mohla potkat!

Malvína Pachlová alias Šárka Pospíšilová

V seriálu hraje kavárnici Šárku, která toho pravého zatím nepotkala, v soukromí je ale čerstvou maminkou dcery Enoly. „Tak jo… musím říct, že začínám chápat, proč ženy v těhotenství vyšilují kvůli tomu, jak se jejich tělo mění. Já jsem s tím v pohodě a vlastně ho dost obdivuju, jak to všechno zvládá,“ sdílela své těhotenské pocity Malvína. A jaké jsou její pocity coby čerstvé maminky? „Jsou dny, kdy je to těžší. Už jsem nějaký ten propad měla… Pocit, že jsem asi nejhorší máma na světě. Ale další den je zase úplně jinej. Je fascinující, jak se to mění. Je to vlastně neuvěřitelný! Já jsem MÁMA… Pořád to nějak nechápu, ale je to teda nádherný!“ vyznala se herečka na Instagramu.

Co se děje v těhotenství s pletí? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Mars je v kvadratuře s vaším znamením, proto si dávejte pozor při komunikaci s blízkými. Na cizí osůbky si nedovolíte, ale doma nebo v práci budete předpojaté. Je možné, že vám nějaký…

Nejčtenější články

Doporučujeme