Komentáře k článku zpět na článek

šiška 30. 4. 2014 | 11:05

Mata69:souhlasím, mandle jíme neslané a vínko k nim pouze sporadicky když je návštěva. Hubnutí je pouze a jedině o jídle a pohybu. Nic na světě jiného lidstvo nevymyslelo, jinak by to bylo na Nobelovu cenu. Proto vše bezvadné, perfektní, účinkující atd. beru s velkou rezervou! Že jsou mandle zdravé, tak s tím naprosto souhlasím, zdravější nežli čokoláda nebo dortík.

Mata69 30. 4. 2014 | 07:43

šiška: víš ono to nebude jen o tom cpát se mandlemi....jestli se u vás "chroupou k vínu a u telky večer" tak to asi nebude uplně to pravé, co bylo myšleno v článku. A zcela jistě nemají na mysli slané mandle.
Cpát se vším možným, nehýbat se a pak čekat, že hrst mandlí k vínu mě spasí - to je asi zcestná myšlenka.

šiška 29. 4. 2014 | 14:18

Ježíš další napsaná pitomost!!! V naší rodině se po celý rok leta letoucí jí mandle odjakživa a dávají se do všeho možného. Dostáváme jich pytel každý rok. Jí se k vínu a chroupou u telky večer. A brácha má stejně panděro jako by byl těhotný včetně jeho manželky a to se cpou mandlema pořád. Navíc, kdo je nemá zadara jako naši tak dát 30,-Kč za 100g kdo si to asi tak může dovolit (mimo boháčů)? za ty prachy je 20dkg šunky a nají se 3 členná rodina.

Přečtěte si také

Horoskopy

Mars je během května v nepříjemné konstelaci k vašemu znamení a zejména o víkendu se vám nebude vůbec…