Manžel Whitney Houstonové prchá před zákonem

3. 8. 2005
Manžel Whitney Houstonové prchá před zákonem
Zásadou, že není důležité co, ale hlavně, že se o nich píše, se zřejmě řídí manželský pár Whitney Houstonová a Bobby Brown. Sotva bulvární média přestala věnovat pozornost zpěvačce, která se právě vrátila z protinarkotického léčení, prodychtil se titulní stránky amerického tisku její manžel.

Důvod je jediný: Soud v americkém státě Massachusetts vydal na šestatřicetiletého Bobby Browna zatykač a známý hudebník, aby nemusel do vězení, se skrývá na neznámém místě. Pátrání po něm bylo vyhlášeno, když se nedostavil k přelíčení, v němž se měl zodpovídat z neplacení alimentů na dvě děti, které má s bývalou přítelkyní Kim Wardovou.

Obhájce sice jeho neúčast omlouval náhlým onemocněním, protože však nepředložil lékařské potvrzení, rozhodly se justiční orgány nechat jeho mandanta zatknout. Není to ostatně poprvé. Už v loňském roce byl Bobby Brown ze stejného důvodu odsouzen k trestu odnětí svobody na 90 dní. Trest mu však byl odpuštěn poté, co dlužné výživné uhradil. Nyní prý k němu soudci už nebudou tak shovívaví. (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Už dlouho jste nebyli v tak dobré kondici jako nyní. Vůbec vám nevadí, že je pondělí. Nadřízený se nestačí divit, jak vše bez potíží zvládáte. Také v lásce se blýská na lepší časy. Hoďte…

Nejčtenější články

Doporučujeme