Manželská smlouva, ano nebo ne?

21. 2. 2002
Manželská smlouva, ano nebo ne?
Jsem se svým přítelem velmi šňastná a na velmi romantické večeři mě před nedávnem požádal o ruku. Velmi ho miluji, a proto jsem nabídku přijala.

Manželská smlouva, ano nebo ne?

Jsem se svým přítelem velmi šňastná a na velmi romantické večeři mě před nedávnem požádal o ruku. Velmi ho miluji, a proto jsem nabídku přijala. Věděla jsem, že bude třeba překonat nástrahy úřadů a prokousat se různými formuláři apod. Pořádně jsem si oddechla, když se nám vše podařilo bez větších problémů vyřešit. Již jsme úřady a formuláře překonali, máme stanovené datum i místo svatebního obřadu a hostiny a moc se těšíme.
Ale protože, pokud se může něco pokazit, taky se to pokazí. A skutečně se to pokazilo, a to na tom nejnepravděpodobnějším místě u mého tatínka. Můj tatínek si postavil hlavu, že jeho milovaná dcerka se neprovdá, dokud nebude mít svatební smlouvu. Já mám svého tatínka strašně moc ráda, je to nejsuprovější táta na světě, ale nevím, co si o tom mám myslet. Samozřejmě chce, abych v případě jakýchkoli problémů měla z čeho vyžít a abych nezůstala na ulici, ale je mi trošku proti srsti myslet na rozvod, když ještě nemám svatbu za sebou.

Co vy, dámy, a svatební smlouva?

Autor: čtenářka Lucie

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Okouzlili jste jednoho ze svých kolegů, tajně vás obdivuje. Umíte si s tím poradit jen v případě, že jste zadaní, jinak se vám chvála líbí. Konečně se našla osoba, která vás podporuje.…

Nejčtenější články

Doporučujeme