Marcela Augustová chlapa nepotřebuje

17. 6. 2002
Marcela Augustová chlapa nepotřebuje
Rozhodně jsem o dost jiná, než jak vypadám na televizní obrazovce. Skoro se nelíčím, nebo velmi málo, nenosím saka v civilu, neboň je moc nepotřebuji. Většinu času trávím v tričku a džínách.

Marcela Augustová chlapa nepotřebuje

„Rozhodně jsem o dost jiná, než jak vypadám na televizní obrazovce. Skoro se nelíčím, nebo velmi málo, nenosím saka v civilu, neboň je moc nepotřebuji. Většinu času trávím v tričku a džínách. Občas nastávají komické situace, že třeba v létě mne diváci na obrazovce vidí v saku a k tomu mám krátké kalhoty a tenisky.

Kdyby diváci viděli ještě tu druhou půlku garderóby, co sedí schovaná pod stolem, tak by se zřejmě smáli,“ přidává k dobru moderátorka hlavní zpravodajské relace České televize Události Marcela Augustová(36).
„Já to beru jako nutnou daň mého zaměstnání. Nemohou se objevit tak, jak chodím s klukama v Liberci. Tam se nemusím moc česat ani malovat. Jsem s nimi pořád někde venku, a tak mám šatník rozdělený na liberecký a pražský,“ dodává žena, která chtěla být původně herečkou. Dnes je osudu za to, že ji na DAMU nepřijali, vděčná.
Klepněte pro větší obrázek
Marcela je dvakrát rozvedená a má dva syny. Lukášovi je třináct let a mladšímu Kryštofovi devět. První manžel byl zpěvák, druhý byl trenérem libereckých lyžařů.
„Každý syn je úplně jiný. Starší je klidný a rozumnější, zato ten mladší je pořádný zlobivec. Dopřála jsem svým synům ten luxus, že mají každý vlastního tatínka. Žijeme sami tři a vycházíme spolu. Myslím, že by bylo docela složité do tohoto „triumvirátu“ implantovat ještě nějaký další prvek. Jsme zvyklí sami na sebe. Ze začátku to bylo obtížné, ale teď jsme docela sehraná trojka, a když nestíhám, tak mi pomáhá babička,“ dodává.

Se svým přítelem žije ve velmi volném vztahu. Jméno prozradit nechce. „Vážím si toho, že se na současného přítele mohu spolehnout. Že mě nepodrazí. Baví mě muži, kteří mají nápady a se kterými se nenudím. Ostatně, myslím, že pro kvalitu vztahu není důležité, kolik lidé spolu tráví hodin. “
(Plus)

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Láska má u vás stále spíše praktický nádech, což je pro vás na druhé straně poněkud netypické. Merkur důsledně řídí vaše kroky a způsobuje, že jste přitahováni k dobře zabezpečeným…

Nejčtenější články

Články odjinud