Marcia Crossová je v roli matky ve svém živlu

17. 5. 2007
Marcia Crossová je v roli matky ve svém živlu
Herečka Marcia Grossová, kterou znají čeští diváci z veleúspěšného seriálu Zoufalé manželky, se stala hrdou maminkou. A pochvaluje si, že je to ještě lepší, než si kdy dokázala představit. Naprosto propadla své nové roli matky malých dvojčátek.

Hvězda seriálu se do své nové role naprosto vžila. „Jsem teď v sedmém nebi,“ sdělila magazínu People. „Chtěla jsem se stát matkou a jako ostatní ženy a teď, když se mi to podařilo, je to úžasné,“ dodala.

Pětačtyřicetileté Marcii se v únoru narodily hned dvě holčičky, Eden a Savannah. Ačkoli teď neví, kam dřív skočit, je nadmíru spokojená.

„ Řeknu vám, jaká je náplň mého dne. Kojení, říhání, přebalování, kolíbání. A pak mám malinkaté okýnko sama na sebe,“ prozradila novinářům se smíchem.

A co odpověděla na otázku, jestli přemýšlí o dalším potomkovi? „ Už to mám asi za sebou, ale naprosto chápu, proč lidé nezůstávají u jednoho dítěte,“ odpověděla herečka.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Do posledního pracovního týdne vcházíte se strachem. Vždyť se vám od začátku dubna vůbec nedaří a jste zbytečně podezíraví. Nějak se na vás všechno sype a hledáte pomoc u přátel. Věřte, že…

Nejčtenější články

Doporučujeme