Marilyn Manson vystoupí zítra v Brně

2. 6. 2009
Marilyn Manson vystoupí zítra v Brně
Koncert kontroverzního zpěváka, herce a provokatéra Marilyna Mansona se nezadržitelně blíží!

Marilyn Manson se představí 3. 6. na brněnském Velodromu v rámci své celosvětové tour k nové desce The High End Of Low, ale fanoušci nepřijdou ani o nejslavnější hity tohoto rockera.

Brněnské vystoupení bude jedním z prvních živých koncertů turné. Mansonovy internetové stránky uvádějí mezi prvními termíny vystoupení na německých festivalech Rock am Ring (5.6.) a Rock im Park (6.6.). Poté následuje sedm koncertů, vždy po jednom v Británii, Španělsku, Švédku, Belgii, Norsku, Maďarsku a Kalifornii.

Před příchodem hlavní hvězdy na pódium vytvoří tu pravou atmosféru předkapela X-Left To Die , která vznikla již v roce 2004 a má za sebou již mnoho úspěchů jako například 1. místo v soutěži Erzgebirgischer Rockpreis, 1. místo Můza v Plzni, 1. místo v soutěži Česká Rocková Liga a mnoho dalších. V květnu 2009 kapela vydala své debutové album „Potešma“.

3. 6. 09 se na brněnském Velodromu odehraje šokující show, který by si žádný správný rockový fanda neměl nechat ujít!

Kapela v současné době koncertuje s tomto složení: Marilyn Manson – zpěv Twiggy Ramirez – basa Ginger Fish – bubny, perkuse Chris Vrenna – klávesy Rob Holliday – kytara

Lístky na koncert k zakoupení v síti Ticket Pro www.ticketpro.cz a ticketportal www.ticketportal.cz ve dvou cenových relacích (790,- / stání, 990,- / stání u podia)

Koncert přináší agentura WTF Entartainment. Více informací naleznete na www.wtfcz.cz

zdroj: WTF Entertainment

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Pracovní shon není zrovna voda na váš mlýn, takže máte pocit, že jste v těchto dnech vystaveni četným zkouškám. Na jednu stranu vám někdo v kariérní cestě háže klacky pod nohy, ale výhled…

Nejčtenější články

Články odjinud