Marks & Spencer přichází s kolekcí Jaro / Léto 2003

4. 2. 2003
Marks & Spencer přichází s kolekcí Jaro / Léto 2003
Prodejny Marks & Spencer dnes oficiálně uvádějí novou kolekci pro nadcházející jaro a léto 2003, která se nese v duchu sloganu "INSPIRUJ SE A ZKUS NĚCO NOVÉHO'.

Dámské módě vévodí kolekce CHINA BLUE, která vyhovuje potřebám, vkusu a stylu ženy každého věku. Kolekce je určena moderní zákaznici sledující nejnovější módní trendy přehlídkových mol. Nejnovější modely dámského spodního prádla jsou převážně v romantickém stylu kolekce RAMBLING ROSE.

V pánské módě pro volný čas zaujímá opět první místo značka BLUE HARBOUR, jejíž oděvy se od loňského jara, kdy byly oficiálně poprvé uvedeny na trh, staly mužskými zákazníky jedny z nejvyhledávanějších. Navíc nově tato značka je doplněna i o pánskou kosmetickou řadu s dynamickou vůní. V dětské módě pro volný čas opět přinášíme řadu chlapeckého oblečení, na jejímž vzniku se osobně spolupodílel oblíbený britský fotbalista DAVID BECKHAM.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Využijte toho, že jste po celý měsíc miláčkem Zvěrokruhu. Silné obsazení vašeho znamení planetou Mars a planetou Venuše je pro vás příhodné. Jestliže přízeň nebudete vědomě zužitkovávat,…

Nejčtenější články

Doporučujeme