Marná lásky snaha Gwyneth Paltrow

6. 6. 2002
Marná lásky snaha Gwyneth Paltrow
Ačkoli je Gwyneth Paltrow je podobně jako její největší přítelkyně Madonna sebevědomá a velmi emancipovaná žena, přírodním zákonům nedokáže odolat. Jaro s sebou přináší příliv hormonů, vyzývajících k páření a nezadaní jedinci pak snadno propadnou sladké májové lásce.

Marná lásky snaha Gwyneth Paltrow

Ačkoli je Gwyneth Paltrow je podobně jako její největší přítelkyně Madonna sebevědomá a velmi emancipovaná žena, přírodním zákonům nedokáže odolat. Jaro s sebou přináší příliv hormonů, vyzývajících k páření a nezadaní jedinci pak snadno propadnou sladké májové lásce. Ta potkala i osamocenou Gwyneth Paltrow, která se před horkým sluncem losangeleského jara skryla v náruči herce Aarona Eckharta.

Klepněte pro větší obrázek Svého nového milence potkala při natáčení filmu Possession. Ihned po uveřejnění prvních zpráv o vzkvétající hereččině lásce se objevily zlé jazyky, které Gwyneth připomínají, že i svá předchozí nešňastná milostná vzplanutí začala na natáčení filmů. Spíše než jako přátelská varování však poznámky nepřejících kolegyň zní jako výsměch hereččiným citům. Paltrowová se zamilovala do Brada Pitta i Bena Afflecka při společné práci na předchozích filmových projektech. Nejbouřlivější románek prožila s Bradem Pittem a dlouho se z jeho krachu nemohla vzpamatovat. S Benem prý nebyly vzájemné city tak horoucí, takže jejich rozchod proběhl takřka nepozorovaně.
Jak mocně zaplály sympatie mezi Gwyneth a Aaronem, se neodvažují posoudit ani blízcí přátelé. „Zatím je to romantické. Naposledy si dali rande v losangeleské restauraci Moomba. Ačkoli byli jako dvě hrdličky, museli se velmi brzy rozloučit, protože jsme s Gwyneth letěly do Londýna na její představení,“ popisuje ranné fáze lásky blízká přítelkyně herečky. (Plus)

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Ani v pondělí nezanedbáváte hledání nové lásky, ale už to není tak intenzivní jako v minulých týdnech. Máte totiž potíže v práci. Nedokážete se na zadané povinnosti plně soustředit a…

Nejčtenější články

Doporučujeme