Marta Kubišová konečně v Kladně!

5. 9. 2011
Marta Kubišová konečně v Kladně!
Charismatická zpěvačka s výjimečným hlasem, kterou není třeba dlouze představovat - Marta Kubišová - konečně dorazí do kladenského Domu kultury se svým recitálem. Hostem jejího večera bude ředitel divadla Ungelt a hlavně nejlepší kamarád Marty Kubišové – Milan Hein.

Vstupenky už nyní v předprodeji.

Recitál s názvem „S nebývalo ochotou…“ našel domovskou základnu právě v divadle pana Heina, kde ho můžete nalézt v programu a bývá tradičně dlouho dopředu vyprodán (ostatně stejně jako všechna představení v Ungeltu).

O hudební doprovod se postará skupina Karla Štolby a zazní kromě novějších skladeb i ty nejznámější – Motlitba pro Martu, Nechte zvony znít, Hej Jude, Magdaléna, Depeše a další.

Milan Hein k premiéře recitálu v Divadle Ungelt dodal: „Přiznám se, že tentokráte nevím, co bych na úvod napsal. Marta je má nejbližší přítelkyně… Vyjádřím se tedy jako umělecký ředitel. Marta Kubišová má famózní hlas. Výraz. Ví, o čem zpívá. Nepředvádí se. Kubiška je jedinečná….“

Nenechte si tedy ujít jedinečnou „Kubišku“ a její výjimečný recitál v Domě kultury v Kladně v pondělí 26. září od 19:00 a pořiďte si vstupenky s předstihem už nyní v předprodeji v Městském informačním centru v Kladně – 312 604 540 nebo v předprodejní síti Ticketpro v ceně od 390,-Kč.

Do Kladna koncert přináší agentura Zuzany Jarošové, Zuzana Production, www.zuzanaproduction.cz.


POJĎTE NAKUPOVAT DO BUTIKU NA DÁMA.CZ!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Prožíváte klidné období, nehádáte se a nikomu nic nevnucujete. Nemá cenu se nad vším pozastavovat, týden byl vcelku hektický, a tak si zasloužíte pohodový odpočinek. Sice neproležíte celý…