Martha & Tena Elefteriadu slaví výročí své kariéry - soutěž o vstupenky

6. 10. 2011
Martha & Tena Elefteriadu slaví výročí své kariéry - soutěž o vstupenky
Známé písně "česky i řecky" zazní v divadle Broadway při výročním koncertu. Martha a Tena Elefteriadu patří mezi stálice naší hudební scény. V roce 1950 přijely do Československa spolu se svými rodiči z občanskou válkou zmítaného Řecka. V 60. letech se seznamují s hudebníkem a skladatelem Alešem Sigmundem, který pro ně složil největší hity a vytvořil tak pevné autorské zázemí.

V roce 1968 Martha s Tenou poprvé natáčejí v brněnském rozhlase a vzápětí dostávají od vydavatelské společnosti Panton nabídku na natočení dlouhohrající desky Dál než slunce vstává. Jejich kariéru pak nastartovala Bratislavská Lyra, kde Martha a Tena zazářily.

Výroční koncert je součástí turné, které má být oslavou 40. let jejich profesionální hudební kariéry. Vystoupení je hudebně rozděleno na dvě části. Českou část vystoupení doprovodí, společně s dechovou sekcí, vynikající revivalová kapela Professor pod vedením Richarda Markuzziho. Zazní zde nejúspěšnější hity Marthy a Teny - Od zítřka máme dovolenou, Svatojánská pouť, Dál než slunce vstává, Soolejmon, Je to on, Zpívej tu píseň kouzelnou, Tohle boogie aj.

Řecký repertoár doprovodí muzikanti, se kterými Martha a Tena spolupracují v posledním desetiletí, Jannis Asarlidis (buzuki) a Thomas Petsinis (kytara). Zpěv Marthy a Teny neztratil nic ze svěžesti, kterou se vyznačovala jejich muzikantská energie. Barvy a sladění jejich hlasů, v našich krajích tak vzácné, silný emotivní náboj a profesionální výkon, zazní tento večer naplno. Jejich nejkrásnější písně uslyšíte 24.10. od 19 h v divadle Broadway, Na Příkopech 31, Praha 1. Předprodej od 290,- Kč v síti Ticketportal a Ticket Art nebo přímo na pokladně divadla.

www.martha-tena.net" target="_blank">www.martha-tena.netVyhrává 20., 40., 60., 80. a 100. správně zodpovězená soutěžní otázka.

Výherce získá 2 vstupenky na výroční koncert 24.10. od 19 h v divadle Broadway. Soutěž končí 9. 10. 2011 o půlnoci.


Zkontrolujte si v nastavení, zda máte vyplněné kontaktní údaje (poštovní adresu), abychom se s vámi v případě výhry mohli rychle spojit.

Pravidla soutěže naleznete ZDE.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Březen pro vás bude studnicí nových vědomostí, probuzením ze zimního spánku a útěkem k lepším zítřkům. Není divu, že vás lákají výlety a aktivity na čerstvém vzduchu. Pokud se chcete…