Komentáře k článku zpět na článek

Rambíša 7. 10. 2020 | 11:51

Hm,seznámili se ve fitku...tak tam asi to cvičení je úžasné, denně jiné a samá fantazie....Nechápu,proč se " jako" píše článek o problémech sem,místo aby si ti dva o tom doma vážně promluvili! Co asi tak čekají,oba dva,že to za ně vyřeší někdo jiný???

Betyyna 6. 10. 2020 | 21:03
helza 6. 10. 2020 | 14:24
Elynor 6. 10. 2020 | 13:04

Dodatek - nepíše se, kolik je Liborovi let. Je možné, že je už za svým "sexuálním zenitem", což je u mužů údajně někde mezi 20 a 35 lety, zatímco se různé průzkumy shodují, že nejlepší věk pro báječný orgasmus a nejvyšší úroveň sexuálního uspokojení je pro ženy od 36 let výše. Třeba se v tomto jaksi nepotkali v tom správném období života.

Elynor 6. 10. 2020 | 12:54

Nechápu, že se musí všichni hned sestěhovávat, pak to takhle dopadá. Kdyby zůstal pán ve svém, nestala by se ze sexu povinnost. Museli by to koordinovat, kdy na to dojde, těšit se, až ta příležitost nastane, počítat s tím dopředu, a až by ta situace nastala, tak si to pořádně užít, protože to není denně. Takhle co, pán přijde domů, a už ví, že bude zase překvapován, a bude se od něj očekávat něco úžasného... a už dopředu ho to nebaví a netěší se, je to pro něj možná i obtížná nutnost. Ale nějak se k tomu dokope, protože by byly řeči, nebo má pocit, že když se k nim nastěhoval, tak že to musí nějak "vracet"... a výsledek nebude nic moc. Pochopitelně. Taky bych neskákala nadšením, a to mám sex ráda ve všech jeho podobách, vůních a pocitech (to není z mé hlavy, to jsem si půjčila citát), ale pokud nabudu dojmu, že musím, že se to očekává, a že když nebude jiskřivý sex, tak abych chodila kanálem... no, nebude to stát za mnoho, neužiju si to, nebudu se těšit na další příležitost a budu se modlit, abych už příště "nemusela". Takže bych byla paní tou radou, ať se na nějaké překvapování vykašle. Nechat tomu volný průběh, nevyžadovat sex jako povinnost, nelámat to přes koleno, nedávat najevo "no, zase to stálo za dvě věci", nechtít za každou cenu nějaké zázraky. Když vidí, že se ten chlap do toho nutí, tak to utnout, však to snad ona přežije, když by se měla do toho nutit sama, tak to taky nedělat. Dát si vzájemně prostor pro trošku touhy, proboha.

Mata69 6. 10. 2020 | 10:06

Zaujala mne poznámka, jak "dokáže své děti uživit sama" - takže asi nemá žádné výživné od otce nebo co? A jestli ano, pak je neživí sama.
No a jestli se ti dva po dvou letech spolu nudí v posteli a neklape jim to v běžném životě, tak to asi byl ten vztah založen čistě jen na tom jejich sexu a právě pominulo to okouzlení. Protože neustále se překvapovat dalších 5, 10, 20 let asi není dost dobře možné. Prostě to do jistého stereotypu sklouzne a to není nic špatně, pokud je to tak, že si vyhoví, je to pro ně uspokojivé a právě to může být skvělé v tom, že oba se už znají, vědí co toho druhého vzruší, netápou. Jestli si ale paní v 37 letech myslí, že sex musí být stále překvapivý a nový, a musí nějak přítele stále překvapovat (čím asi tak?) tak to asi bude muset častěji měnit partnery. Ale i tak nejspíš zjistí, že je to stále to samé. Myslím, že doktor Uzel kdysi řekl (a nebo někdo jiný), že počet tělesných otvorů je omezený, takže vymýšlet stále něco nového je jaksi dosti nemožné. No a jestli partner taky stále čeká nějaká překvapení (jaká, když o tom ani nechce mluvit?), tak dopadne úplně stejně jako ta paní.

Moučka 6. 10. 2020 | 08:04

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud jste se minulý týden rozešli s partnerem, moc dlouho truchlit nebudete. Dávejte si však pozor na…

Nejčtenější články

Doporučujeme