Komentáře k článku zpět na článek

Rambíša 28. 3. 2019 | 16:51
psimilka 28. 3. 2019 | 15:28
Rambíša 27. 3. 2019 | 12:39

Někdy se dívám,jací muži by byli ,čistě teoreticky ,k seznámení.Tak pokaždé musím konstatovat,že bych si ani jednou nikoho nevybrala,neb vidím většinou takové ty "dědky",kteří by mě nezajímali ani za mlada,natož nyní.Povětšinou jsou mrňaví,tlustí,fousatí,plešatí,zajímají je blbosti - např. sport,a hlavně je na nich vidět,že by rádi nějakou hlavně do postele, ke sporáku,nějak tak. Tak jsem ráda,že doma mám úplný ideál muže a nemusím se s nikým jiným seznamovat.Zde v článku je uveden příběh,jaký se podle mne děje tak leda v červené knihovně.To je ale náhoda,až k neuvěření.

Elynor 27. 3. 2019 | 05:57

@mambule: přinejmenším je to zajímavější text inzerátu, než byl ten z článku. Podle mě je požadavek na "vyřešenou minulost" nesmysl, nikdo nemá vyřešenou minulost, leda by se přestěhoval na druhý konec světa, nechal se přejmenovat a přerušil veškeré styky se všemi, kdo ho kdy znali. A ani pak není záruka, že ho minulost někde náhodně nedožene. Ale ono je to asi takové bezobsažné sousloví, co se prostě používá. Schůzky bez mobilu absolvuju i dneska, a překvapivě se vždycky nějak najdeme, volá se jen v nouzi nejvyšší, když se přihodí katastrofa biblických rozměrů a člověk se opravdu nemůže dostavit, i kdyby se rozkrájel. No a dodala bych, že osobně jsem od seznamky očekávala pouze to, že se s někým seznámím, a uvidí se. Ne že mi dodají prince na bílém koni... se to zas nesmí brát tak vážně. Všechny moje pokusy na seznamkách byly zábavné a setkání s pány vesměs stála za ten vynaložený čas. I když z toho pak nic dalšího nebylo. Jenže jednak to žere čas, a druhak kdo jde na seznamku s očekáváním "teď tady najdu osudovou lásku svého života", ten asi může být snadno a rychle zklamán.

mambule 26. 3. 2019 | 19:19

@Elynor: Asi takhle? "Hledám toho kluka, dnes již zajisté dědka, který tenkrát nepřišel! Kdy, kam a proč už si bohužel dávno nepamatuju. Ba i jméno jsem zapomněla. Ale myslím, že vás bylo dokonce několik."
Mmch jest mi záhadou, že jsem mnohá setkání naopak absolvovala - nejen bez mobilu, ale dokonce i bez pevné telefonní linky. Jak jsme to probůh tenkrát dělali?

Elynor 26. 3. 2019 | 16:48

Přišel, nepřišel, vždyť je to jedno. Minule ta důchodkyně Helena byla aspoň jakž takž nenápadná reklama na seznamky. Teď je to už naprosto prvoplánové. Tak šup šup, seznamovat, neztrácet čas řečma tady.

Eva 26. 3. 2019 | 15:24
Jituš 26. 3. 2019 | 12:49
Lojzička 26. 3. 2019 | 11:33

Přečtěte si také

Horoskopy

V duchu jste šťastní, že je tady konec pracovního týdne, což u vás nebývá zvykem. Blízcí vás…

Nejčtenější články

Doporučujeme