Martina Navrátilová chce adoptovat dítě

25. 6. 2002
Martina Navrátilová chce adoptovat dítě
Legendární tenisová hvězda Martina Navrátilová je zřejmě připravena stát se matkou. "Ve svých pětačtyřiceti letech chce skutečně začít vychovávat dítě," píše se v jednom z posledních čísel britského deníku London Evening Standard.

Martina Navrátilová chce adoptovat dítě

Klepněte pro větší obrázek

Legendární tenisová hvězda Martina Navrátilová (45) je zřejmě připravena stát se matkou. „Ve svých pětačtyřiceti letech chce skutečně začít vychovávat dítě,“ píše se v jednom z posledních čísel britského deníku London Evening Standard.

„Myslím, že jsem si našla tu nejlepší přítelkyni. Máme naprosto úžasný vztah a věřím, že nám dlouho vydrží. Ona je tím nejkrásnějším člověkem na světě. Vím, že jsem podobné věci říkala už dříve, ale nyní cítím, že jsem konečně objevila opravdu toho pravého člověka pro život. A to je nádhera,“ řekla Navrátilová na adresu své partnerky, jejíž jméno s ohledem na soukromí přítelkyně tají.
Devítinásobná vítězka Wimbledonu prohlásila, že jelikož jí pokročilý věk nedovoluje počít vlastní dítě, vážně uvažuje o adopci. „Čas, kdy jsem mohla mít vlastního potomka je už pryč. Nejraději bych adoptovala tak pětileté sourozence, nejlépe chlapečka a holčičku, ale nevadily by ani dvě holčičky,“ míní Navrátilová.
„Je tu tolik dětí, které hledají domov. Přijde to v pravý čas a já budu dobrá a veselá matka,“ dodala nejznámější česká sportovkyně. (Plus)

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Mars vás svou kvadraturou vede k přehánění a přepínání se, což se týká také renovace vašeho bydlení. Také ke svým nejbližším jste náročnější, přičemž jste velmi nervózní, když s vámi…

Nejčtenější články

Články odjinud