Martina Navrátilová: Slavná tenistka se za lásku bila jako lvice. Kdy se poprvé vdala?

11. 9. 2020
Bojovnice, která se ničeho nebojí a k problémům se staví čelem, taková je slavná tenistka Martina Navrátilová. V životě se jí to vyplatilo. Jak při tenisu, tak v soukromí.

Vezmeš si mě?

Rok 2014, US open, přestávka. Televizní kamery běží a Martina Navrátilová má důležitou řeč a vytahuje z kapsy krabičku se zásnubním prstýnkem: „Jsme spolu přes šest let a já si neumím představit zbytek života bez tebe. Takže Julio Lemigovová, prokaž mi prosím tu laskavost jednoho dne, brzy, prosím, vezmi si mě!“ říká tenistka už vkleče. Lehce stydící se Julia souhlasí, i když před kamerami se se svou partnerkou líbat odmítne a svolí jen ke vzájemnému objetí, což Martina komentuje s humorem tak, že je Julia na rozdíl od ní stydlivá. Tímhle byl svazek, v němž obě partnerky vychovávají dvě dcery z Juliina předchozího manželství, před světem zlegalizován.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Den po úplňku se cítíte báječně, díky jeho síle jste jako znovuzrození. Pracovní povinnosti zvládáte levou zadní a ničeho se nebojíte. Jste přesvědčení, že děláte všechno nejlépe, což může…