Masopustní karneval v posteli: Tyto sexy kostýmy vás při milování rozpálí | Foto: iStock

Foto: iStock

Masopustní karneval v posteli: Tyto sexy kostýmy vás při milování rozpálí

Hledáte ve svém intimním životě zpestření? Můžete se inspirovat například přicházejícím masopustem a hrátky si ozvláštnit sexy kostýmy. Přijměte novou roli se vším všudy a zahrajte si s partnerem vzrušující divadélko! Které sexy role jsou nejoblíbenější a dokonale vás nažhaví?

Vše předem proberte

Než se pustíte do hraní někoho jiného, stanovte si s partnerem hranice. Předem se pobavte o všem, co by vám bylo nepříjemné. Poté si vzájemně vyměňte nápady a touhy. Až se domluvíte, jaké kostýmy si pořídíte, vašemu soukromému hraní nestojí nic v cestě. Chystané scénce klidně přizpůsobte ložnici. Zkuste naaranžovat prostředí tak, abyste se lépe vžili do děje. Pokud se rozhodnete si společné hrátky natočit, což můžete později využít k dalšímu společnému vzrušení, dejte pozor, aby k záznamu neměl přístup nikdo kromě vás, předejdete mnoha nepříjemnostem.

Jak se liší jednotlivé druhy svazování při sexu? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 6

Na poslíčka

Sexuální hra na poslíčka a zákazníka patří mezi nejoblíbenější. Partnerům umožňuje předstírat, že se potkali poprvé. K této roli si nepotřebujete pořizovat žádné drahé kostýmy. Vašemu partnerovi nebo vám postačí například kšiltovka a mikina ve stejné barvě. Scénáři se meze nekladou. Jeden z vás může být sexy kurýr nebo poslíček s pizzou, kterému se ten druhý rozhodne platit v naturáliích, protože nenašel peněženku. Onu pizzu si můžete pro věrohodnost klidně skutečně objednat k večeři, aby byly vaše herecké rekvizity kompletní. U dobrého jídla se více uvolníte.

Pokračování 3 / 6

Na doktora a pacienta

Evergreenem, který v ložnici patří mezi nejoblíbenější, je role na doktora a pacientku či sestřičku. Partnerům poskytuje prostor pro různé obměny. Je jedno, zda budete hrát pacientku v nesnázích nebo sestřičku, která se sblíží s doktorem na společné noční směně. Jestli se vám v ložnici líbí, když je jeden z vás více dominantní, tyhle role jsou pro vás jako stvořené. Ve scénce si můžete také různě prohazovat autority, tedy že vy budete lékařka a váš partner pacient, nebo obměnit zvolená povolání za hasiče, záchranáře či policisty.

Pokračování 4 / 6

Je to poprvé…

Podle sexuologů partnery často vzrušuje představa nejen o tom, že se vidí poprvé, ale také přímo o jejich „novém“ prvním sexu. Když si se svým protějškem zahrajete na to, že pro jednoho z vás, nebo dokonce pro oba  jde o první milování, otevře vám to nové možnosti. Je to pro vás šance dát si znovu a opakovaně najevo, co se vám skutečně líbí, ale například i to, čeho se v intimitě dosud obáváte. Nehledě na to, že na věc budete muset jít pomaleji, což je více vzrušující. Když se do role vžijete, ucítíte zase to pověstné šimrání, nezkrotnou vášeň a vzájemnou touhu.

Pokračování 5 / 6

Nový spolubydlící

Láká vás představa, že s vaším protějškem znovu podlehnete vášni, ale brzdí vás v tom každodenní běžné povinnosti a starosti, které sdílíte? Zkuste si na chvíli oba dva představit, že jste ve zcela jiné životní situaci. Například si můžete zahrát na mladou dívku na začátku kariéry, která hledá spolubydlení. Šarmantní spolubydlící, kterého spatříte ve dveřích, vás okouzlí na první pohled. Sympatie jsou vzájemné. Vaše seznamování se tak může stát netradičně intimním.

Pokračování 6 / 6

Masér a přitažlivá zákaznice

Co může být lepšího, než se nechat hýčkat šikovnýma rukama partnera, který vám dopřeje relaxační masáž a sexuální potěchu najednou? U partnerů role na maséra a zákaznici jednoznačně vede. Zkuste si představit, že je váš drahý vyškoleným terapeutem, nebo se naopak vžijte vy do role zkušené fyzioterapeutky. V kostýmech máte volnou ruku, partnerovi postačí pro roli maséra světlé oblečení, výběru z vašeho šatníku se meze nekladou. Vzájemná přitažlivost vás navnadí neskončit jenom u nápravy bolestivých zad.

Doporučujeme

Články odjinud