Masopustní karneval v posteli: Tyto sexy kostýmy vás při milování rozpálí

17. 1. 2023
Hledáte ve svém intimním životě zpestření? Můžete se inspirovat například přicházejícím masopustem a hrátky si ozvláštnit sexy kostýmy. Přijměte novou roli se vším všudy a zahrajte si s partnerem vzrušující divadélko! Které sexy role jsou nejoblíbenější a dokonale vás nažhaví?

Vše předem proberte

Než se pustíte do hraní někoho jiného, stanovte si s partnerem hranice. Předem se pobavte o všem, co by vám bylo nepříjemné. Poté si vzájemně vyměňte nápady a touhy. Až se domluvíte, jaké kostýmy si pořídíte, vašemu soukromému hraní nestojí nic v cestě. Chystané scénce klidně přizpůsobte ložnici. Zkuste naaranžovat prostředí tak, abyste se lépe vžili do děje. Pokud se rozhodnete si společné hrátky natočit, což můžete později využít k dalšímu společnému vzrušení, dejte pozor, aby k záznamu neměl přístup nikdo kromě vás, předejdete mnoha nepříjemnostem.

Jak se liší jednotlivé druhy svazování při sexu? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Ať už se pustíte do jakékoliv činnosti, vždy budete optimisticky naladění. Díky tomu navodíte příjemnou atmosféru na pracovišti a kolegové vás za to budou na rukou nosit. Nikdo se nebude…

Nejčtenější články

Doporučujeme