Mastné vlasy: Jak zachránit situaci, když není čas na sprchu?

17. 5. 2019
Mastné vlasy: Jak zachránit situaci, když není čas na sprchu?
Jistě se vám také občas stane, že vstanete s mastnými vlasy a prostě není čas na sprchu. Není ale ani třeba se stresovat, že si mastných pramínků všimnou všichni kolem vás, situaci totiž lze zachránit. Co můžete udělat pro to, aby váš účes vypadal dokonale?

Suchý šampon

Pokud máte doma suchý šampon, je vyhráno. Suchý šampon seženete buď v podobě pudru, nebo ve spreji, je jen na vás, co vám vyhovuje víc. Při výběru se také zaměřte na to, pro jakou barvu vlasů je přípravek určen, aby vám na hlavě nezůstaly bílé stopy. Před jeho použitím si pečlivě přečtěte návod, abyste nenadělala víc škody než užitku. Držte se pravidla, že méně je někdy více, a do vlasů naneste spíš menší množství, které nechte alespoň dvě minuty působit. Za tu dobu suchý šampon pohltí mastnotu i nečistoty. Pokud nanesete šamponu moc, může se stát, že vlasy spíš ztěžknou a budou působit unaveným a matným dojmem. Šampon vždy nanášejte pouze ke konečkům, s délkami si nedělejte starosti. Vlasy v závěru nezapomeňte řádně rozčesat. Náš tip: Kupte si suchý šampon i do šuplíku v práci a do kabelky, aby vás taková situace už nikdy nezaskočila!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Jakmile se přehoupne týden do své druhé poloviny, spadne vám kámen ze srdce. Náročné povinnosti jsou pro vás zničující a vy prahnete po dalším odpočinku. Říkáte si, že byste si vzali…