Masturbuji každý den. Jsem divná?

3. 2. 2013
Masturbuji každý den. Jsem divná?
Kouzlo masturbace jsem objevila už v pubertě. Zpočátku jsem to jen tak zkoušela, nebylo to moc často. Ale postupně jsem se naučila svoje tělo poznávat a začala jsem se uspokojovat čím dál častěji. Postupně jsem se dopracovala až ke každodenní masturbaci. Myslím, že za posledních několik měsíců jsem nevynechala jediný den.

Nevím, kdy bych se k onanování odhodlala sama od sebe. Poprvé jsem ho ale zkusila na popud kamarádek ve škole. Bylo nám 14 a na zimním lyžařském kurzu se probíralo leccos. Já tenkrát nevěděla o těchto věcech nic, byla jsem ráda, že mi máma vysvětlila menstruaci. Informace jsem tak měla hlavně z časopisů, a když se holky začaly večer na pokoji svěřovat, jestli si ?to? některá dělá, koukala jsem s otevřenou pusou.

Zatímco jedna spolužačka okamžitě vykřikla, že tohle by nikdy nedělala, další vyprávěla, že na to, co jí dělá dobře, přišla náhodou ve sprše. A jiná se přidala, že se tře o malý polštářek.

Když se zeptaly mě, popravdě jsem odpověděla, že jsem to nikdy nezkoušela. Po zbytek lyžáku mi to ale vrtalo hlavou, a jakmile se po návratu domů naskytla první příležitost v soukromí mého pokoje, začala jsem experimentovat. Večer před spaním jsem se zkoušela dotýkat, ale napoprvé mi to moc nešlo. Nevěděla jsem, jak se dráždit. Hlazení po těle mi nic nedělalo a tam dole jsem se pořád nějak styděla.

První orgasmus mě okouzlil

Pak jsem to nějakou dobu nezkoušela, ale nakonec mi to nedalo a příště už byly pocity dost příjemné. A o několik dnů později jsem najednou po půlhodinovém hlazení zažila orgasmus. Byl to tak nečekaný, až šokujícím způsobem krásný pocit, že jsem z toho až do rána nemohla usnout, a měla jsem pocit, že na mně druhý den musí každý poznat, co jsem večer dělala.

Od té doby uplynuly čtyři roky. Postupně jsem se v potěše svého těla opravdu vypracovala. Nejdřív mi trvalo velmi dlouho, než jsem se přivedla k orgasmu, ke konci už mě ruka bolela a po počátečním nadšení z nového pocitu mi někdy připadalo, že výsledek ani nestojí za tu námahu.

Později jsem ale náhodně zjistila, že mi víc vyhovuje dráždění přes látku noční košile, a sebeuspokojování nabralo úplně nový rozměr. Nevím, jestli to bylo i měnícím se tělem, které procházelo různými změnami, ale postupně jsem objevila nečekaně příjemné pocity i při hlazení na prsou.

Z masturbace se stal můj pravidelný večerní rituál. Doma ve svém pokoji už jsem prakticky neusínala bez ní, jen když jsem byla hodně unavená.

Ve vlastním bytě nemusím mít zábrany

Loni po maturitě jsem si velmi rychle našla práci a odstěhovala se od rodičů do podnájmu. Tady jsem najednou byla svou vlastní paní ? a poprvé si vyzkoušela udělat si dobře opravdu přirozeně. Nemusela jsem se kontrolovat, jestli nevzdychám moc nahlas, netrnula strachy, jestli mě někdo nečekaně nevyruší. A při orgasmu jsem si mohla hlasitě zakřičet, jak jsem si vždy přála. Bylo to úžasné.

A od té doby se ?vezu?. Není dne, abych nemasturbovala, a někdy si dokonce udělám dobře víckrát, třeba ráno ve sprše. Jednou to na mě přišlo dokonce i v práci, musela jsem si odskočit na toaletu a ulevit si.

O své asi nadprůměrné zálibě v masturbaci jsem s nikým nemluvila, ani s kamarádkami. Když na to někde vzácně došla řeč, zkonstatovala jsem, že to dělá každý, a víc se k tématu nevyjadřovala.

Nedokážu posoudit, jestli je moje chování normální, nebo ne. Myslím, že u chlapů v mém věku je taková frekvence úplně běžná. U žen asi nikoli, ale to přece neznamená, že je to špatné? Rozhodně se za svoje chování nestydím a nemám potřebu to nějak řešit.

Jen jsem zvědavá, co budu dělat, až si najdu přítele, jak se tohle odrazí v sexu. Zatím jsem měla jen dva krátké vztahy, které ale skončily dřív, než došlo k plnohodnotnému milování, a orgasmus jsem při nich neprožila. Teď jsem se sblížila s jedním kolegou z práce a zatím je vše na dobré cestě. Trochu se bojím, abych ze skutečného sexu nebyla zklamaná, protože přece jen ? sama sebe budu znát vždycky líp já než kdokoli jiný.

Lenka, 19 let

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Odpoutejte se od nepříjemností, které na vás čekají, a dočkáte se zadostiučinění. I když nejde všechno podle plánu, máte velké ambice a sny, a ty si chcete za každou cenu vyplnit! Nevěřte…

Nejčtenější články

Doporučujeme