Máte pocit, že odrazujete muže? Možná děláte tyto chyby

7. 9. 2021
Je jasné, že na začátku vztahu netoužíte po ničem jiném, než abyste se potenciálnímu partnerovi zalíbila. Ze schůzky odcházíte s dobrým pocitem, ale on se už nikdy neozve. Pokud i vy máte pocit, že neustále prohráváte a po první schůzce je většinou vždycky konec, je na čase se zamyslet a přiznat si, jestli neděláte některou z následujících chyb.

Všechno mu hned prozradíte

Jste upovídaná a zvědavá a máte pocit, že byste vy dva o sobě měli hned vědět úplně všechno? Velká chyba, která může být opravdu fatální. Vždyť co by měl muž pak objevovat a proč by měl mít chuť se s vámi zase brzy potkat, když mu na prvním rande prozradíte úplně všechno? Dávkujte informace raději postupně. Nesnažte se muže ihned zahltit vším, co se týká vašich předchozích vztahů nebo soukromých či rodinných problémů. Buďte trochu tajemná. Dejte mu šanci, ať vás může poznávat i postupně objevovat.

Má cenu se na prvním rande dělat lepší? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Hvězdy vás varují před nemilými náhodami a naschvály. Sice se snažíte ze všech sil a jste profesně pečliví, nicméně se dějí věci, které nemůžete z padesáti procent ovlivnit. K tomu vám…