Máte povislé paže? Vyberte si z padesátky šatů, které nedostatek zakryjí

20. 6. 2018
S rostoucím věkem se na těle projevuje stále více nedostatků, se kterými je čím dál těžší něco dělat. Patří mezi ně i povislá a vrásčitá kůže na pažích, jíž je opravdu těžké se zbavit. Neznamená to ale, že musíte rezignovat na letní šaty! Jaké si pořídit?

Ochablých paží se samozřejmě můžete postupně zbavit cvičením, je to ale běh na dlouhou trať, který nemusí být stoprocentně úspěšný. Jestliže situaci potřebujete řešit hned, zaměřte se na správný výběr šatů. Do not vám bude hrát fakt, že letos jsou in šaty košilového střihu, které mívají minimálně tříčtvrteční rukávy.

Zvolit můžete také maxi šaty či kaftany s výšivkami, květy nebo proužky a s dlouhými rukávy. Pokud máte obavy, že vám v nich bude vedro, nemusíte se bát. Zvolte chladivé materiály, jako je hedvábí, a uvidíte, že vás látka příjemně ochrání před palčivými slunečními paprsky. Inspirujte se v galerii v úvodu článku. 

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Říká se, že láska kvete v každém věku. Asi byste měli tomuto pořekadlu věřit. Pro opačné pohlaví jste zajímaví, a proto se dejte ještě více do gala. Přeci nezůstanete sami! Pokud žijete ve…

Nejčtenější články

Doporučujeme